Цукерберг підтримає фонд по створенню нових джерел чистої енергії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Вітрогенератори

Білл Гейтс оголосив про створення консорціуму Breakthrough Energy Coalition. Організація займеться дослідженням і розробкою джерел екологічно чистої енергії.

Крім самого Білла Гейтса, до нього увійшли глави інших великих технологічних компаній, включаючи засновника Facebook Марка Цукерберга і главу Amazon Джеффа Безоса, передає CNN.

Білл Гейтс відзначив, що сучасні технології використання поновлюваних джерел енергії, таких як енергія сонця і вітру, розвиваються швидкими темпами. Однак, на його погляд, потрібно вивчити й інші альтернативи. Він зазначив, що традиційні інвестиційні фонди зазвичай утримуються від вкладання грошей в подібні дослідження через високі фінансові ризики.

Також консорціум підтримає фінансово країни, котрі взяли участь у програмі Mission Innovation. Згідно з концепцією, учасники програми зобов’язуються подвоїти інвестиції в дослідження і розробки джерел екологічно чистої енергії протягом наступних 5 років. У США на такі розробки щорічно витрачається більше $ 5 млрд.

Засновник Microsoft Білл Гейтс очолює рейтинг найбагатших людей США, складений журналом Forbes, зі статком у $ 76 млрд. До червня 2008 року був головою корпорації, після відходу з посади залишився на посаді невиконавчого голови ради директорів. У лютому 2010 року Білл Гейтс запропонував усім мільярдерам передати половину їх майна на добродійність. Сам він вклав у благодійний фонд Білла і Мелінди Гейтс більше $ 28 млрд.

Leave a Reply