Цукерберг підтримає фонд по створенню нових джерел чистої енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Цукерберг підтримає фонд по створенню нових джерел чистої енергії

Цукерберг підтримає фонд по створенню нових джерел чистої енергії

Білл Гейтс оголосив про створення консорціуму Breakthrough Energy Coalition. Організація займеться дослідженням і розробкою джерел екологічно чистої енергії.

Крім самого Білла Гейтса, до нього увійшли глави інших великих технологічних компаній, включаючи засновника Facebook Марка Цукерберга і главу Amazon Джеффа Безоса, передає CNN.

Білл Гейтс відзначив, що сучасні технології використання поновлюваних джерел енергії, таких як енергія сонця і вітру, розвиваються швидкими темпами. Однак, на його погляд, потрібно вивчити й інші альтернативи. Він зазначив, що традиційні інвестиційні фонди зазвичай утримуються від вкладання грошей в подібні дослідження через високі фінансові ризики.

Також консорціум підтримає фінансово країни, котрі взяли участь у програмі Mission Innovation. Згідно з концепцією, учасники програми зобов’язуються подвоїти інвестиції в дослідження і розробки джерел екологічно чистої енергії протягом наступних 5 років. У США на такі розробки щорічно витрачається більше $ 5 млрд.

Засновник Microsoft Білл Гейтс очолює рейтинг найбагатших людей США, складений журналом Forbes, зі статком у $ 76 млрд. До червня 2008 року був головою корпорації, після відходу з посади залишився на посаді невиконавчого голови ради директорів. У лютому 2010 року Білл Гейтс запропонував усім мільярдерам передати половину їх майна на добродійність. Сам він вклав у благодійний фонд Білла і Мелінди Гейтс більше $ 28 млрд.

Автор | 2016-01-29T19:47:52+00:00 Листопад 30th, 2015|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.