Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Цукерберг підтримає фонд по створенню нових джерел чистої енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Цукерберг підтримає фонд по створенню нових джерел чистої енергії

Цукерберг підтримає фонд по створенню нових джерел чистої енергії

Білл Гейтс оголосив про створення консорціуму Breakthrough Energy Coalition. Організація займеться дослідженням і розробкою джерел екологічно чистої енергії.

Крім самого Білла Гейтса, до нього увійшли глави інших великих технологічних компаній, включаючи засновника Facebook Марка Цукерберга і главу Amazon Джеффа Безоса, передає CNN.

Білл Гейтс відзначив, що сучасні технології використання поновлюваних джерел енергії, таких як енергія сонця і вітру, розвиваються швидкими темпами. Однак, на його погляд, потрібно вивчити й інші альтернативи. Він зазначив, що традиційні інвестиційні фонди зазвичай утримуються від вкладання грошей в подібні дослідження через високі фінансові ризики.

Також консорціум підтримає фінансово країни, котрі взяли участь у програмі Mission Innovation. Згідно з концепцією, учасники програми зобов’язуються подвоїти інвестиції в дослідження і розробки джерел екологічно чистої енергії протягом наступних 5 років. У США на такі розробки щорічно витрачається більше $ 5 млрд.

Засновник Microsoft Білл Гейтс очолює рейтинг найбагатших людей США, складений журналом Forbes, зі статком у $ 76 млрд. До червня 2008 року був головою корпорації, після відходу з посади залишився на посаді невиконавчого голови ради директорів. У лютому 2010 року Білл Гейтс запропонував усім мільярдерам передати половину їх майна на добродійність. Сам він вклав у благодійний фонд Білла і Мелінди Гейтс більше $ 28 млрд.

Автор | 2016-01-29T19:47:52+00:00 Листопад 30th, 2015|Новини|