Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Житель Дніпропетровська збудував автономну хату-мазанку з вітряком і сонячними панелями

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Житель Дніпропетровська збудував автономну хату-мазанку з вітряком і сонячними панелями

Житель Дніпропетровська збудував автономну хату-мазанку з вітряком і сонячними панелями

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Житель Дніпропетровська В’ячеслав Горобець побудував енергоефективну хату-мазанку з природних органічних матеріалів з вітряком і сонячними панелями.

Перш ніж, зводити власний будинок раціоналізатор два роки мандрував покинутими селами та вивчав прийоми українських зодчих.

“Наші предки жили у хатах з природних органічних матеріалів і саме архітектура, а не альтернативні енергоносії, забезпечувала енергозбереження та економію, – розповідає В’ячеслав Горобець. – Взимку у будинку з соломи, дерева, глини, граніту та очерету тепло, а влітку – прохолодно, і ніякі кондиціонери не потрібні».

Відтворивши історичний досвід і створивши дешеве та енергоефективне житло, В’ячеслав Горобець вирішив не відмовлятися від сучасних технологій. Так, на даху будинку з‘явилися сонячні батареї, а на подвір’ї – вітряк.

“Влітку маємо надлишок сонячної енергії, акумулятори перезаряджаються і не встигають витрачати все, що накопичують, – пояснює дніпропетровець. – А взимку, коли сонця замало, але дмуть сильні вітри, електроенергію генерує вітряк – влітку він стоїть, бо працюють сонячні панелі”.

У майбутньому В’ячеслав Горобець має намір повністю відмовитися від традиційних джерел енергії. Раціоналізатор планує купувати газ у баллонах для приготування їжі, воду брати з розташованої неподалік свердловини, а для опалення використовувати теплові колектори.

«Обігріти оселю може і невеличка піч, – зауважує дніпропетровець. – А по гранітній підлозі можна буде ходити босоніж навіть взимку, завдяки трубам із теплою водою, що прогріватумуть її».

Згодом В’ячеслав Горобець планує створити на задньому подвір‘ї штучне водоймище та розбити садок.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-05-14T15:13:39+00:00 Травень 14th, 2016|Новини|