Житель Дніпропетровська збудував автономну хату-мазанку з вітряком і сонячними панелями

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Житель Дніпропетровська збудував автономну хату-мазанку з вітряком і сонячними панелями

Житель Дніпропетровська збудував автономну хату-мазанку з вітряком і сонячними панелями

Житель Дніпропетровська В’ячеслав Горобець побудував енергоефективну хату-мазанку з природних органічних матеріалів з вітряком і сонячними панелями.

Перш ніж, зводити власний будинок раціоналізатор два роки мандрував покинутими селами та вивчав прийоми українських зодчих.

“Наші предки жили у хатах з природних органічних матеріалів і саме архітектура, а не альтернативні енергоносії, забезпечувала енергозбереження та економію, – розповідає В’ячеслав Горобець. – Взимку у будинку з соломи, дерева, глини, граніту та очерету тепло, а влітку – прохолодно, і ніякі кондиціонери не потрібні».

Відтворивши історичний досвід і створивши дешеве та енергоефективне житло, В’ячеслав Горобець вирішив не відмовлятися від сучасних технологій. Так, на даху будинку з‘явилися сонячні батареї, а на подвір’ї – вітряк.

“Влітку маємо надлишок сонячної енергії, акумулятори перезаряджаються і не встигають витрачати все, що накопичують, – пояснює дніпропетровець. – А взимку, коли сонця замало, але дмуть сильні вітри, електроенергію генерує вітряк – влітку він стоїть, бо працюють сонячні панелі”.

У майбутньому В’ячеслав Горобець має намір повністю відмовитися від традиційних джерел енергії. Раціоналізатор планує купувати газ у баллонах для приготування їжі, воду брати з розташованої неподалік свердловини, а для опалення використовувати теплові колектори.

«Обігріти оселю може і невеличка піч, – зауважує дніпропетровець. – А по гранітній підлозі можна буде ходити босоніж навіть взимку, завдяки трубам із теплою водою, що прогріватумуть її».

Згодом В’ячеслав Горобець планує створити на задньому подвір‘ї штучне водоймище та розбити садок.

Автор | 2016-05-14T15:13:39+00:00 Травень 14th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.