Законопроект 8449

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Законопроект 8449

Законопроект 8449

Народні депутати представили перспективний та цікавий законопроект щодо підтримки відновлювальної енергетики (реєстраційний номер 8449).
Рекомендуємо до перегляду!

Короткі тезиси:

  • існуючі об’єкти і об’єкти, які підписали pre-PPA працюють за діючими умовами («зеленому» тарифу)
  • аукціони на встановлення тарифу для комерційних об’єктів відновлювальної енергетики (СЕС 10 МВт та ВЕС 20 МВт) вводятся з 2020 року
  • пілотний проект з проведення аукціону повинен відбутись у 2-ій половині 2019 року
  • ФОП та приватні домогосподарства отримають право будувати об’єкти встановленої потужності до 0,5 МВт і продавати електроенергію по “зеленому тарифу”! При цьому введення в експлуатацію буде відбуватись за спрощеною схемою.
  • НКРЕ більше не буде перераховувати тариф, це право надається гарантованому покупцю

https://www.youtube.com/watch?v=dNhVU-u2NRk

Автор | 2018-06-09T21:51:35+00:00 Червень 9th, 2018|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.