Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


За 25 років споживання енергії в світі збільшиться в 1,5 рази

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » За 25 років споживання енергії в світі збільшиться в 1,5 рази

За 25 років споживання енергії в світі збільшиться в 1,5 рази

Споживання енергії в світі збільшиться в найближчих 25 років майже в 1,5 рази і станеться це переважно за рахунок розвитку економіки країн Азії, в тому числі, Китаю та Індії. Такий висновок міститься в новій доповіді незалежного Інформаційного управління при міністерстві енергетики США про розвиток ситуації на глобальних енергетичних ринках в період до 2040 року.

За цей час «споживання енергії в світі збільшиться на 48% (при щорічних темпах в 1,4%)», вважають автори дослідження. За їхніми оцінками:

«Більше половини приросту цього показника забезпечать азіатські країни, що не входять в Організацію економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), в тому числі Китай і Індія. Вони ж залишаться головними світовими споживачами нафти».

Однак такий стан пояснюється не лише темпами розвитку економіки тієї чи іншої країни, а й рівнем впровадження енергозберігаючих технологій та енергоефективністю промислового виробництва. За підрахунками американських експертів, на частку розвинених країн, що входять в ОЕСР, до 2040 року припадатиме всього 35% всього споживання енергії в світі.

У доповіді також наголошується, що основна витрата енергії йтиме в промисловому виробництві. До 2040 року воно, як і раніше буде «з’їдати» більше половини всієї глобальної енергії. Іншими головними споживачами, йдеться в документі, залишаться транспорт (26%) і будівлі (21%).

Автор | 2016-05-14T15:19:46+00:00 Травень 14th, 2016|Новини|