За 25 років споживання енергії в світі збільшиться в 1,5 рази

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » За 25 років споживання енергії в світі збільшиться в 1,5 рази

За 25 років споживання енергії в світі збільшиться в 1,5 рази

Споживання енергії в світі збільшиться в найближчих 25 років майже в 1,5 рази і станеться це переважно за рахунок розвитку економіки країн Азії, в тому числі, Китаю та Індії. Такий висновок міститься в новій доповіді незалежного Інформаційного управління при міністерстві енергетики США про розвиток ситуації на глобальних енергетичних ринках в період до 2040 року.

За цей час «споживання енергії в світі збільшиться на 48% (при щорічних темпах в 1,4%)», вважають автори дослідження. За їхніми оцінками:

«Більше половини приросту цього показника забезпечать азіатські країни, що не входять в Організацію економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), в тому числі Китай і Індія. Вони ж залишаться головними світовими споживачами нафти».

Однак такий стан пояснюється не лише темпами розвитку економіки тієї чи іншої країни, а й рівнем впровадження енергозберігаючих технологій та енергоефективністю промислового виробництва. За підрахунками американських експертів, на частку розвинених країн, що входять в ОЕСР, до 2040 року припадатиме всього 35% всього споживання енергії в світі.

У доповіді також наголошується, що основна витрата енергії йтиме в промисловому виробництві. До 2040 року воно, як і раніше буде «з’їдати» більше половини всієї глобальної енергії. Іншими головними споживачами, йдеться в документі, залишаться транспорт (26%) і будівлі (21%).

Автор | 2016-05-14T15:19:46+00:00 Травень 14th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.