За 2015-й американці зменшили використання електроенергії, але збільшили її частку з ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » За 2015-й американці зменшили використання електроенергії, але збільшили її частку з ВДЕ

За 2015-й американці зменшили використання електроенергії, але збільшили її частку з ВДЕ

2015 рік показує, що американці використовували менше енергії в цілому, ніж в попередні роки, але популярність відновлюваної енергії продовжує зростати. Тому це може бути лише питанням часу, коли залежність від вугілля, нафти і природного газу стане справою минулого.

За даними Lawrence Livermore National Laboratory за минулий рік використання вугілля впало на 12%, в той час як споживання природного газу зросло на 3%.

Проте, побутове використання природного газу зменшилося на 5% у зв’язку з м’якою зимою. Відновлювані джерела енергії показали зростання використання енергії вітру на 5%, геотермальної енергії на 11% і сонячної енергії на 11%. На зростання частково вплинуло падіння цін на сонячні панелі і бум масштабних сонячних проектів.

За 2015-й американці зменшили використання електроенергії, але збільшили її частку з ВДЕ

За 2015-й американці зменшили використання електроенергії, але збільшили її частку з ВДЕ

Результати також показують, що використання нафти в житловому і комерційному секторах зросло на 2%, але зростання частки ВДЕ надихає на збільшення «зеленої» енергії й цього року.

Автор | 2016-10-20T00:59:36+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.