Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


За 2015-й американці зменшили використання електроенергії, але збільшили її частку з ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » За 2015-й американці зменшили використання електроенергії, але збільшили її частку з ВДЕ

За 2015-й американці зменшили використання електроенергії, але збільшили її частку з ВДЕ

2015 рік показує, що американці використовували менше енергії в цілому, ніж в попередні роки, але популярність відновлюваної енергії продовжує зростати. Тому це може бути лише питанням часу, коли залежність від вугілля, нафти і природного газу стане справою минулого.

За даними Lawrence Livermore National Laboratory за минулий рік використання вугілля впало на 12%, в той час як споживання природного газу зросло на 3%.

Проте, побутове використання природного газу зменшилося на 5% у зв’язку з м’якою зимою. Відновлювані джерела енергії показали зростання використання енергії вітру на 5%, геотермальної енергії на 11% і сонячної енергії на 11%. На зростання частково вплинуло падіння цін на сонячні панелі і бум масштабних сонячних проектів.

За 2015-й американці зменшили використання електроенергії, але збільшили її частку з ВДЕ

За 2015-й американці зменшили використання електроенергії, але збільшили її частку з ВДЕ

Результати також показують, що використання нафти в житловому і комерційному секторах зросло на 2%, але зростання частки ВДЕ надихає на збільшення «зеленої» енергії й цього року.

Автор | 2016-10-20T00:59:36+00:00 Травень 1st, 2016|Новини|