З нинішніми темпами підвищення енергоефективності Україна скоротить розрив з країнами ЄС через 30 років

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » З нинішніми темпами підвищення енергоефективності Україна скоротить розрив з країнами ЄС через 30 років

З нинішніми темпами підвищення енергоефективності Україна скоротить розрив з країнами ЄС через 30 років

Україні потрібно, як мінімум, 30 років для досягнення рівня енергоефективності країн Євросоюзу у 2012 році.

Як зазначила директор Аналітичного центру “Нова соціальна й економічна політика” (НоСЕП) Ірина Акімова на презентації «Моніторингу енергоефективності України-2016», наша країна занадто повільно скорочує розрив в енергоефективності із членами ЄС, передають Українські Новини.

“В 2014 році енергоефективність України збільшилася на 1,8% і становила 60% від рівня ЄС, – наголошує експерт. – У цілому потенціал енергозбереження в нашій країні оцінюється у 10,1 млрд доларів США в цінах 2014 року або понад 27 млн тонн нафтового еквівалента – це близько 30 млрд кубометрів природного газу, що майже у півтора рази більше, ніж імпорт блакитного палива в Україну два роки тому”.

У «Моніторингу енергоефективності України-2016», який був підготовлений АЦ НоСЕП у рамках профільного договору із Програмою розвитку ООН і Глобальним екологічним фондом, був оцінений рівень енергоефективності й потенціал енергозбереження в Україні у 2014 році на основі показників рекомендованих Міжнародним енергетичним агентством(МЕА).

За словами Ірини Акімової, система показників МЕА має важливе практичне застосування.

«Державні органи, міжнародні і громадські організації мають змогу за допомогою цієї системи моніторити процеси у сфері енергоефективності й енергозбереження, контролювати використання держкоштів на заходи, пов’язані з підвищенням енергоефективності, а також відстежувати результати використання коштів, виділених за програмами технічної допомоги міжнародних фінансових організацій», – зауважує експерт.

Автор | 2016-07-04T17:49:45+00:00 Липень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.