Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


З нинішніми темпами підвищення енергоефективності Україна скоротить розрив з країнами ЄС через 30 років

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » З нинішніми темпами підвищення енергоефективності Україна скоротить розрив з країнами ЄС через 30 років

З нинішніми темпами підвищення енергоефективності Україна скоротить розрив з країнами ЄС через 30 років

Україні потрібно, як мінімум, 30 років для досягнення рівня енергоефективності країн Євросоюзу у 2012 році.

Як зазначила директор Аналітичного центру “Нова соціальна й економічна політика” (НоСЕП) Ірина Акімова на презентації «Моніторингу енергоефективності України-2016», наша країна занадто повільно скорочує розрив в енергоефективності із членами ЄС, передають Українські Новини.

“В 2014 році енергоефективність України збільшилася на 1,8% і становила 60% від рівня ЄС, – наголошує експерт. – У цілому потенціал енергозбереження в нашій країні оцінюється у 10,1 млрд доларів США в цінах 2014 року або понад 27 млн тонн нафтового еквівалента – це близько 30 млрд кубометрів природного газу, що майже у півтора рази більше, ніж імпорт блакитного палива в Україну два роки тому”.

У «Моніторингу енергоефективності України-2016», який був підготовлений АЦ НоСЕП у рамках профільного договору із Програмою розвитку ООН і Глобальним екологічним фондом, був оцінений рівень енергоефективності й потенціал енергозбереження в Україні у 2014 році на основі показників рекомендованих Міжнародним енергетичним агентством(МЕА).

За словами Ірини Акімової, система показників МЕА має важливе практичне застосування.

«Державні органи, міжнародні і громадські організації мають змогу за допомогою цієї системи моніторити процеси у сфері енергоефективності й енергозбереження, контролювати використання держкоштів на заходи, пов’язані з підвищенням енергоефективності, а також відстежувати результати використання коштів, виділених за програмами технічної допомоги міжнародних фінансових організацій», – зауважує експерт.

Автор | 2016-07-04T17:49:45+00:00 Липень 4th, 2016|Новини|