З наступного місяця покупцям електромобілів у Німеччині доплачуватимуть 4 тисячі євро

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Покупцям електромобілів у Німеччині доплачуватимуть 4 тисячі євро

Уряд Німеччини за допомогою стимулювання купівлі «екологічних» авто хоче довести їхній парк у країні до 500 тисяч штук.

Покупці електроавтомобілів у Німеччині в майбутньому отримуватимуть премію у 4 тисячі євро, гібридних авто – 3 тисячі. Про це у середу, 27 квітня, на прес-конференції в Берліні повідомив міністрів фінансів країни Вольфґанґ Шойбле, озвучивши досягнуті напередодні домовленості під час зустрічі уряду з представниками автовиробників.

Витрати на стимулювання купівлі автомобілів у обсязі 1,2 мільярда євро розділять навпіл між федеральним бюджетом і автоконцернами. За словами Шойбле, виплачувати премію почнуть вже у травні – після відповідного рішення уряду. Програма стимулювання розрахована до 2019 року, однак в уряді сподіваються, що покупці раніше «освоять» виділені кошти.

«Хто прийде першим, той і отримає премію», – зазначив Шойбле.

Не дорожче 60 тисяч євро

Премія виплачуватиметься лише при купівлі автомобілів, заявлена ціна яких не перевищує 60 тисяч євро, і тільки тих виробників, які беруть участь в програмі і сплачуватимуть половину премії. Найбільші німецькі виробники – VW, Daimler і BMW – вже заявили про підтримку такого кроку уряду і про свою участь у програмі.

Як додав міністр транспорту ФРН Александер Добріндт, виділених коштів вистачить, щоб преміювати купівлю до 400 тисяч автомобілів. Уряд, за його словами, також виділить 300 мільйонів євро на створення 15 тисяч пунктів підзарядки електромобілів.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Покупцям електромобілів у Німеччині доплачуватимуть 4 тисячі євро
Покупцям електромобілів у Німеччині доплачуватимуть 4 тисячі євро

У 2015 році в Німеччині нараховувалося близько 25 тисяч електромобілів і 130 тисяч – авто з гібридними двигунами. За словами міністра економіки Німеччини Зіґмара Ґабріеля, за допомогою цього кроку уряд має намір подолати поріг у 500 тисяч зареєстрованих «екологічних» авто. Загальний парк легкових автомобілів у Німеччині – близько 45 мільйонів.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Leave a Reply