З наступного місяця покупцям електромобілів у Німеччині доплачуватимуть 4 тисячі євро

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » З наступного місяця покупцям електромобілів у Німеччині доплачуватимуть 4 тисячі євро

З наступного місяця покупцям електромобілів у Німеччині доплачуватимуть 4 тисячі євро

Уряд Німеччини за допомогою стимулювання купівлі «екологічних» авто хоче довести їхній парк у країні до 500 тисяч штук.

Покупці електроавтомобілів у Німеччині в майбутньому отримуватимуть премію у 4 тисячі євро, гібридних авто – 3 тисячі. Про це у середу, 27 квітня, на прес-конференції в Берліні повідомив міністрів фінансів країни Вольфґанґ Шойбле, озвучивши досягнуті напередодні домовленості під час зустрічі уряду з представниками автовиробників.

Витрати на стимулювання купівлі автомобілів у обсязі 1,2 мільярда євро розділять навпіл між федеральним бюджетом і автоконцернами. За словами Шойбле, виплачувати премію почнуть вже у травні – після відповідного рішення уряду. Програма стимулювання розрахована до 2019 року, однак в уряді сподіваються, що покупці раніше «освоять» виділені кошти.

«Хто прийде першим, той і отримає премію», – зазначив Шойбле.

Не дорожче 60 тисяч євро

Премія виплачуватиметься лише при купівлі автомобілів, заявлена ціна яких не перевищує 60 тисяч євро, і тільки тих виробників, які беруть участь в програмі і сплачуватимуть половину премії. Найбільші німецькі виробники – VW, Daimler і BMW – вже заявили про підтримку такого кроку уряду і про свою участь у програмі.

Як додав міністр транспорту ФРН Александер Добріндт, виділених коштів вистачить, щоб преміювати купівлю до 400 тисяч автомобілів. Уряд, за його словами, також виділить 300 мільйонів євро на створення 15 тисяч пунктів підзарядки електромобілів.

Покупцям електромобілів у Німеччині доплачуватимуть 4 тисячі євро

Покупцям електромобілів у Німеччині доплачуватимуть 4 тисячі євро

У 2015 році в Німеччині нараховувалося близько 25 тисяч електромобілів і 130 тисяч – авто з гібридними двигунами. За словами міністра економіки Німеччини Зіґмара Ґабріеля, за допомогою цього кроку уряд має намір подолати поріг у 500 тисяч зареєстрованих «екологічних» авто. Загальний парк легкових автомобілів у Німеччині – близько 45 мільйонів.

Автор | 2016-10-20T00:59:37+00:00 Квітень 28th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.