ЄС схвалив французький план стимулювання ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » ЄС схвалив французький план стимулювання ВДЕ

ЄС схвалив французький план стимулювання ВДЕ

Європейська комісія схвалила запропоновані Францією схеми фінансової підтримки програм генерації електроенергії з відновлюваних джерел.

Приставлені на розгляд три напрямки розвитку цього сектора пов’язані з електро та гідроелектростанціями, за оцінками політиків відповідають правилами надання державної допомоги ЄС і дозволять генерувати до 2660 мегават додаткових потужностей.

Бюджет двох «сонячних» програм разом складе 439 мільйонів євро в рік (або в цілому 8,8 мільярда євро протягом 20 років). Схема розвитку гідроенергетики попередньо була оцінена в розмірі 25 мільйонів євро на рік (або в цілому 500 мільйонів євро в найближчі 20 років).

Ці заходи допоможуть Франції досягти своєї мети 2020 року – виробництва 23% своїх потреб в енергії з відновлюваних джерел енергії.

Автор | 2017-02-14T20:11:34+00:00 Лютий 13th, 2017|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.