Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


ЄС може виділити Україні 100 млн. євро на енергоефективність

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » ЄС може виділити Україні 100 млн. євро на енергоефективність

ЄС може виділити Україні 100 млн. євро на енергоефективність

Європейський союз має намір розглянути можливість виділення Україні 100 млн євро на потреби Державного фонду енергоефективності.

Згідно з повідомленням, за результатами зустрічі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з віце-президентом Європейської Комісії з питань енергетики Марош Шефчович, останній заявив про можливу допомогу з боку ЄС в наповненні Фонду.

«Він (Марош Шефчович) зазначив, що ЄС розгляне можливість виділення на підтримку Фонду з енергоефективності 100 млн євро, як з бюджету Європейського Союзу, так і внесків країн-членів», – сказано в повідомленні.

Автор | 2016-07-27T20:32:06+00:00 Липень 27th, 2016|Новини|