ЄС: енергоефективність – ключовий політичний пріоритет

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » ЄС: енергоефективність – ключовий політичний пріоритет

ЄС: енергоефективність – ключовий політичний пріоритет

Група провідних європейських бізнес-лідерів написала звернення Президенту Європейської комісії Жан-Клоду Юнкеру, закликаючи його підтримати більш сприятливу рамкову концепцію для інвестування в енергоефективність.

Лист, підписаний керівниками 20 провідних еврокомпаній, зокрема, такими як: Veolia, Philips Lighting і Kingspan. У ньому стверджується, що енергоефективність – «ключовий політичний пріоритет» , здатний принести економічне зростання, створення робочих місць, енергетичну безпеку і незалежність. Все це повинно бути пріоритетом ЄС, особливо в світлі недавнього голосування щодо виходу Великобританії з Євросоюзу.

Керівники компаній також закликали ЄС активізувати зусилля, щоб узгодити зміни рамкової конвенції про зміну клімату та енергії в 2013 році з високими амбіціями Паризької угоди, підкреслюючи, що енергоефективність – «ключ до узаконення політики по енергії і клімату, а тому повинен бути на першому місці в європейській енергетичній рамковій концепції».

«Європа зіткнулася з постійною кризою інвестування, – йдеться в листі. – Тому енергоефективність – це можливість відновити справжню економіку ЄС, яка історично є одною з ключових конкурентних переваг європейської промисловості. Адже завдяки енергоефективності можна заощадити енергію і повторно інвестувати ресурси в вартісні європейські проекти з модернізації з метою підтримки економічної діяльності та створення нових робочих місць».

Зокрема, Моніка Фрассоні , президент Європейського Альянсу з питань енергозбереження (EU-ASE), яка була ініціатором листа, закликала встановити сміливу мету енергозбереження – на рівні 40% в 2030 і подвоїти поточну швидкість енергопродуктивності ЄС від нинішнього показника в розмірі 1,5% до 3% щорічно.

До речі, заклики від компаній випередили рішення, прийняте Європейською комісією на цьому тижні, яке висуває на передній план завдання щодо зменшення викидів в період між 2021 і 2030 роками для секторів, які охоплюються системою торгівлі викидами Європейського Союзу, наприклад, галузей будівництва, транспорту, сільського господарства та відходів. Адже зараз ЄС ставить поки необов’язкове завдання зменшити використання енергії як мінімум на 27% в порівнянні з прогнозованим використанням енергії до 2030 року між тим, як Комісія запропонувала збільшити цей показник до 30%. А в своєму листі керівники компаній закликають значно підняти рівень зусиль в досягненні цих цілей і зробити їх обов’язковими. Згідно з листом, якщо згадані показники підвищаться, то в ЄС буде створено понад мільйон якісних робочих місць, переважно в будівельному секторі.

Автор: Ігор Галущак

Перепост з bіоwаtt.соm.uа

Автор | 2016-08-13T00:24:41+00:00 Серпень 13th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.