Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


ЄС: енергоефективність – ключовий політичний пріоритет

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » ЄС: енергоефективність – ключовий політичний пріоритет

ЄС: енергоефективність – ключовий політичний пріоритет

Група провідних європейських бізнес-лідерів написала звернення Президенту Європейської комісії Жан-Клоду Юнкеру, закликаючи його підтримати більш сприятливу рамкову концепцію для інвестування в енергоефективність.

Лист, підписаний керівниками 20 провідних еврокомпаній, зокрема, такими як: Veolia, Philips Lighting і Kingspan. У ньому стверджується, що енергоефективність – «ключовий політичний пріоритет» , здатний принести економічне зростання, створення робочих місць, енергетичну безпеку і незалежність. Все це повинно бути пріоритетом ЄС, особливо в світлі недавнього голосування щодо виходу Великобританії з Євросоюзу.

Керівники компаній також закликали ЄС активізувати зусилля, щоб узгодити зміни рамкової конвенції про зміну клімату та енергії в 2013 році з високими амбіціями Паризької угоди, підкреслюючи, що енергоефективність – «ключ до узаконення політики по енергії і клімату, а тому повинен бути на першому місці в європейській енергетичній рамковій концепції».

«Європа зіткнулася з постійною кризою інвестування, – йдеться в листі. – Тому енергоефективність – це можливість відновити справжню економіку ЄС, яка історично є одною з ключових конкурентних переваг європейської промисловості. Адже завдяки енергоефективності можна заощадити енергію і повторно інвестувати ресурси в вартісні європейські проекти з модернізації з метою підтримки економічної діяльності та створення нових робочих місць».

Зокрема, Моніка Фрассоні , президент Європейського Альянсу з питань енергозбереження (EU-ASE), яка була ініціатором листа, закликала встановити сміливу мету енергозбереження – на рівні 40% в 2030 і подвоїти поточну швидкість енергопродуктивності ЄС від нинішнього показника в розмірі 1,5% до 3% щорічно.

До речі, заклики від компаній випередили рішення, прийняте Європейською комісією на цьому тижні, яке висуває на передній план завдання щодо зменшення викидів в період між 2021 і 2030 роками для секторів, які охоплюються системою торгівлі викидами Європейського Союзу, наприклад, галузей будівництва, транспорту, сільського господарства та відходів. Адже зараз ЄС ставить поки необов’язкове завдання зменшити використання енергії як мінімум на 27% в порівнянні з прогнозованим використанням енергії до 2030 року між тим, як Комісія запропонувала збільшити цей показник до 30%. А в своєму листі керівники компаній закликають значно підняти рівень зусиль в досягненні цих цілей і зробити їх обов’язковими. Згідно з листом, якщо згадані показники підвищаться, то в ЄС буде створено понад мільйон якісних робочих місць, переважно в будівельному секторі.

Автор: Ігор Галущак

Перепост з bіоwаtt.соm.uа

Автор | 2016-08-13T00:24:41+00:00 Серпень 13th, 2016|Новини|