Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


ЄБРР виділить Україні кошти на енергоефективність

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » ЄБРР виділить Україні кошти на енергоефективність

ЄБРР виділить Україні кошти на енергоефективність

Європейський банку реконструкції і розвитку виділить Україні 75 млн євро на програми підвищення енергоефективності.

Про це заявила міністр фінансів Наталія Яресько під час презентації нової програми ЄБРР з підтримки енергоефективної модернізації житла «IQ energy», передає прес-служба Мінфіну.

«В українських громадян з’явилося нове джерело для фінансування підвищення енергетичної ефективності їх домівок, що допоможе знизити енергоспоживання серед населення, і тим самим — полегшити реформування українського енергетичного сектору в цілому задля посилення енергетичної безпеки нашої країни», — сказала міністр.

Як наголошується, ЄБРР надасть 75 млн євро «Мегабанку», УкрСиббанку та «ОТП Банку», які, в свою чергу, пропонуватимуть фізичним особам та ОСББ довгострокові кредити для широкого спектра заходів щодо підвищення енергоефективності, які включають утеплення житла, установку сучасних енергоефективних вікон, газових котлів, модернізацію системи теплопостачання або установку сонячних теплових систем.

«Позичальникам, що відповідатимуть критеріям програми, буде компенсовано від 15% до 35% їхніх інвестицій в енергозберігаючі технології та матеріали», — йдеться у повідомленні.

Автор | 2016-04-08T22:41:10+00:00 Квітень 8th, 2016|Новини|