Як управлінська компанія підвищує ефективність роботи ОСББ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Як управлінська компанія підвищує ефективність роботи ОСББ

Як управлінська компанія підвищує ефективність роботи ОСББ

В Ужгороді управлінська компанія допомагає ОСББ впроваджувати енергозберігаючі заходи та підвищувати енергоефективність багатоквартирних будинків.

ТОВ “Хаус Менеджмент Групп” за два місяці роботи в обласному центрі уклала договори з п’ятьма будинками, ще шість – знаходяться у процесі оформлення документів.

Як зазначає директор управлінської компанії «ХМГ» Микола Пастухов, ОСББ визначають кількість необхідних послуг самостійно.

«Ми даємо мешканцям змогу контролювати, куди і як витрачаються їхні кошти, і не маємо стосунку до підвищення тарифів, – розповідає він. – Наші фахівці перевіряють стан будинків, дивляться мережі, електричні щитки, підвали, надають проект робіт і виконують його».

Переважно клієнти “Хаус Менеджмент Групп” погоджуються на перелік послуг, затверджений Кабміном, бо старим будинкам все треба, розповідає Микола Пастухов.

«На кожну багатоповерхівку окремо відкривається рахунок, “спільного котла” як у ЖРЕРів нема, – наголошує фахівець. – Необхідне лише бажання мешканців брати участь в обслуговуванні власного житла і контролювати витрати».

За словами Олександра Чоботарьова, голови ОСББ Лермонтова, 7а, варіант співпраці з управлінськими компаніями суттєво полегшує утримання та обслуговування багатоквартирного будинку.

«Ми маємо змогу контролювати якість та вартість наданих послуг, – пояснює він. – Елементарно навіть не треба хвилюватися про те, де зберігати реманент для ремонту, який часто крадуть».

«Створивши у 2013 році ОСББ, ми не змогли отримати від ЖРЕР жодного документу, ніяких інженерних схем будинку, який був зданий в експлуатацію у 1979 році, – нарікає Олександр Чоботарьов. – Однак попри труднощі нам вдалося отримати 100 тис. гривень від міста на капремонт ливневої і звичайної каналізації, до цього підвали заливалися фекаліями, а також 268 тис. гривень на проведення капремонту по заміні вікон (60 вікон+ нові двері) у рамках програми енергозбереження ПРООН».

Автор | 2016-04-17T01:56:22+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.