Як управлінська компанія підвищує ефективність роботи ОСББ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Як управлінська компанія підвищує ефективність роботи ОСББ

В Ужгороді управлінська компанія допомагає ОСББ впроваджувати енергозберігаючі заходи та підвищувати енергоефективність багатоквартирних будинків.

ТОВ “Хаус Менеджмент Групп” за два місяці роботи в обласному центрі уклала договори з п’ятьма будинками, ще шість – знаходяться у процесі оформлення документів.

Як зазначає директор управлінської компанії «ХМГ» Микола Пастухов, ОСББ визначають кількість необхідних послуг самостійно.

«Ми даємо мешканцям змогу контролювати, куди і як витрачаються їхні кошти, і не маємо стосунку до підвищення тарифів, – розповідає він. – Наші фахівці перевіряють стан будинків, дивляться мережі, електричні щитки, підвали, надають проект робіт і виконують його».

Переважно клієнти “Хаус Менеджмент Групп” погоджуються на перелік послуг, затверджений Кабміном, бо старим будинкам все треба, розповідає Микола Пастухов.

«На кожну багатоповерхівку окремо відкривається рахунок, “спільного котла” як у ЖРЕРів нема, – наголошує фахівець. – Необхідне лише бажання мешканців брати участь в обслуговуванні власного житла і контролювати витрати».

За словами Олександра Чоботарьова, голови ОСББ Лермонтова, 7а, варіант співпраці з управлінськими компаніями суттєво полегшує утримання та обслуговування багатоквартирного будинку.

«Ми маємо змогу контролювати якість та вартість наданих послуг, – пояснює він. – Елементарно навіть не треба хвилюватися про те, де зберігати реманент для ремонту, який часто крадуть».

«Створивши у 2013 році ОСББ, ми не змогли отримати від ЖРЕР жодного документу, ніяких інженерних схем будинку, який був зданий в експлуатацію у 1979 році, – нарікає Олександр Чоботарьов. – Однак попри труднощі нам вдалося отримати 100 тис. гривень від міста на капремонт ливневої і звичайної каналізації, до цього підвали заливалися фекаліями, а також 268 тис. гривень на проведення капремонту по заміні вікон (60 вікон+ нові двері) у рамках програми енергозбереження ПРООН».

Leave a Reply