Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Як управлінська компанія підвищує ефективність роботи ОСББ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Як управлінська компанія підвищує ефективність роботи ОСББ

Як управлінська компанія підвищує ефективність роботи ОСББ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

В Ужгороді управлінська компанія допомагає ОСББ впроваджувати енергозберігаючі заходи та підвищувати енергоефективність багатоквартирних будинків.

ТОВ “Хаус Менеджмент Групп” за два місяці роботи в обласному центрі уклала договори з п’ятьма будинками, ще шість – знаходяться у процесі оформлення документів.

Як зазначає директор управлінської компанії «ХМГ» Микола Пастухов, ОСББ визначають кількість необхідних послуг самостійно.

«Ми даємо мешканцям змогу контролювати, куди і як витрачаються їхні кошти, і не маємо стосунку до підвищення тарифів, – розповідає він. – Наші фахівці перевіряють стан будинків, дивляться мережі, електричні щитки, підвали, надають проект робіт і виконують його».

Переважно клієнти “Хаус Менеджмент Групп” погоджуються на перелік послуг, затверджений Кабміном, бо старим будинкам все треба, розповідає Микола Пастухов.

«На кожну багатоповерхівку окремо відкривається рахунок, “спільного котла” як у ЖРЕРів нема, – наголошує фахівець. – Необхідне лише бажання мешканців брати участь в обслуговуванні власного житла і контролювати витрати».

За словами Олександра Чоботарьова, голови ОСББ Лермонтова, 7а, варіант співпраці з управлінськими компаніями суттєво полегшує утримання та обслуговування багатоквартирного будинку.

«Ми маємо змогу контролювати якість та вартість наданих послуг, – пояснює він. – Елементарно навіть не треба хвилюватися про те, де зберігати реманент для ремонту, який часто крадуть».

«Створивши у 2013 році ОСББ, ми не змогли отримати від ЖРЕР жодного документу, ніяких інженерних схем будинку, який був зданий в експлуатацію у 1979 році, – нарікає Олександр Чоботарьов. – Однак попри труднощі нам вдалося отримати 100 тис. гривень від міста на капремонт ливневої і звичайної каналізації, до цього підвали заливалися фекаліями, а також 268 тис. гривень на проведення капремонту по заміні вікон (60 вікон+ нові двері) у рамках програми енергозбереження ПРООН».

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-04-17T01:56:22+00:00 Квітень 17th, 2016|Новини|