Як сонячна енергетика створює робочі місця в США

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
Як сонячна енергетика створює робочі місця в США

В кінці 2016 року слнечная енергетика в США додатково створить близько 30 000 нових робочих місць , що приблизно на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Американська сонячна індустрія стала найбільш швидкозростаючим сектором в енергетиці .

Працевлаштування в області американської сонячної енергетики зросла більш, ніж у два рази з 2010 року, і до листопада 2016 року кількість працівників, зайнятих у цій сфері, досягло 209 000 чоловік, повідомляє The Guardian. Більшість з них (57,4%) займаються установкою сонячних панелей, виробництвом (14,5%), а також продажами (11,7%).

Згідно з доповіддю, опублікованою некомерційною організацією The Solar Foundation в 2015 році, індустрія сонячної енергетики в США зростає в 13 разів швидше, ніж вся національна економіка. Штати, що найшвидше розвиваються – це Каліфорнія, Массачусетс і Невада , де кліматичні умови припускають велику кількість сонячних днів в році.

Такий бурхливий розвиток сприяє зростанню зарплат в індустрії. Так, установники сонячних панелей отримують, в середньому, $ 21 за годину роботи, а працівники заводів по їх виробництву – приблизно $ 18. При цьому середня заробітна плата по країні становить $ 17,04 за годину.

Великий відсоток зайнятості в сфері виробництва сонячних панелей також говорить про те, що США вдалося практично повністю відмовитися від китайського імпорту . Це стало можливим після того, як президентська адміністрація Барака Обами в 2014 році примусово підвищила тарифи на китайські панелі, вважаючи від початку запропоновану ціну нижче справедливої ринкової вартості.

Китай є світовим лідером в сфері сонячної енергетики. Сукупна потужність сонячних електростанцій Китаю вже перевищує 50,3 ГВт, в той час як в США до кінця року цей показник повинен скласти приблизно 40,61 ГВт. На другому місці з генерування сонячної енергії – Японія, потужність японських сонячних ферм досягає 42,41 ГВт.

Leave a Reply