Як сонячна енергетика створює робочі місця в США

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Як сонячна енергетика створює робочі місця в США

Як сонячна енергетика створює робочі місця в США

В кінці 2016 року слнечная енергетика в США додатково створить близько 30 000 нових робочих місць , що приблизно на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Американська сонячна індустрія стала найбільш швидкозростаючим сектором в енергетиці .

Працевлаштування в області американської сонячної енергетики зросла більш, ніж у два рази з 2010 року, і до листопада 2016 року кількість працівників, зайнятих у цій сфері, досягло 209 000 чоловік, повідомляє The Guardian. Більшість з них (57,4%) займаються установкою сонячних панелей, виробництвом (14,5%), а також продажами (11,7%).

Згідно з доповіддю, опублікованою некомерційною організацією The Solar Foundation в 2015 році, індустрія сонячної енергетики в США зростає в 13 разів швидше, ніж вся національна економіка. Штати, що найшвидше розвиваються – це Каліфорнія, Массачусетс і Невада , де кліматичні умови припускають велику кількість сонячних днів в році.

Такий бурхливий розвиток сприяє зростанню зарплат в індустрії. Так, установники сонячних панелей отримують, в середньому, $ 21 за годину роботи, а працівники заводів по їх виробництву – приблизно $ 18. При цьому середня заробітна плата по країні становить $ 17,04 за годину.

Великий відсоток зайнятості в сфері виробництва сонячних панелей також говорить про те, що США вдалося практично повністю відмовитися від китайського імпорту . Це стало можливим після того, як президентська адміністрація Барака Обами в 2014 році примусово підвищила тарифи на китайські панелі, вважаючи від початку запропоновану ціну нижче справедливої ринкової вартості.

Китай є світовим лідером в сфері сонячної енергетики. Сукупна потужність сонячних електростанцій Китаю вже перевищує 50,3 ГВт, в той час як в США до кінця року цей показник повинен скласти приблизно 40,61 ГВт. На другому місці з генерування сонячної енергії – Японія, потужність японських сонячних ферм досягає 42,41 ГВт.

Автор | 2017-01-08T17:43:55+00:00 Грудень 27th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.