Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Навіщо ландшафтному архітекторові ставати “зеленим”?

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Навіщо ландшафтному архітекторові ставати “зеленим”?

Навіщо ландшафтному архітекторові ставати “зеленим”?

В рамках головної національної премії в області екологічної архітектури та будівництва «Еко_тектоніка`2016» номінація «Відкритий громадський простір та місця загального користування», призначена для ландшафтних архітекторів, введена не випадково. Адже ландшафтник відповідає за вкрай важливу частину урбанізованого середовища – ту її частину, яка безпосередньо торкається природного середовища.

Іншими словами, на фахівцях цього профілю лежить особлива задача по організації і забезпеченню гармонійного взаємозв’язку і взаємної інтеграції антропогенних і природних відкритих ландшафтів.

А у зв’язку з тим, що більшу частину своєї історії людство, займаючись формуванням техногенних територій, активно руйнувало природне середовище, сьогодні важливо не просто забезпечити збереження того, що залишилося, але і простимулювати відновлення того, що було втрачено. Що, по суті, означає повернення природи до міста, звідки вона була за останні два століття практично повністю винищена.

Але навіщо повертати природу в місто? В т.ч. – із найбільш прагматичних міркувань. Адже наявність елементів гармонійно вибудуваної «другої природи» в місті сприймається сьогодні як більш комфортна і екологічно позитивна територія, а отже більш актуальна для її користувачів. І з кожним днем ​​з ростом рівня життя все більше людей починає сприймати сучасний та комфортний громадський простір, як важливу складову свого щоденного існування. У зв’язку з чим професія ландшафтного архітектора та інженера стає вкрай необхідною.

Разом з тим дизайн міських громадських просторів має свою специфіку і відрізняється від того розуміння ландшафтної архітектури, за яким багато хто звик бачити посадку клумб і організацію альпійських гірок. Створення комплексних природно-урбанізованих ландшафтів, знову ж, можливо виключно за допомогою нових, високих, зелених рішень і технологій. І тут особливе значення надається роботі глибокого вивчення рослинного і тваринного світу того регіону, де йде робота над проектом та спроби інтеграції елементів звичної для даної території флори і фауни в міське середовище. Одним з яскравих проявів цього тренда в Європі є широке розповсюдження обладнання для стимулювання проживання диких тварин по сусідству з людиною в міському середовищі (різні будинки для вужів, їжаків, кажанів, а також тарганів, жуків та іншої живності).

Без сумніву, створення відкритих урбанізовано-природних просторів є важливим елементом еко-будівництва, заснованому на інтеграції трьох основних параметрів проектованого об’єкта – комфортність, енергоефективність та екологічність. Сучасний громадський простір, без сумніву, є важливим втіленням параметрів комфортності та екологічності. А також просто зобов’язаний, з огляду на світовий тренд, містити в собі елементи ресурсозбереження, втілення яких обмежується виключно фантазією автора проекту – це можуть бути системи, що дозволяють економити воду, застосування альтернативних джерел енергії, посадка багаторічних рослин, які не вимагають особливо складного догляду, і організація додаткових озеленених просторів, наприклад, зелених покрівель і т.д.

Прикладів яскравого і правильного дизайну міського середовища в Україні дуже небагато. Тим більше важливо виявляти тих героїв, які вже сьогодні активно освоюють принципи еко-будівництва та грамотно застосовують їх в дизайні урбанізованих територій.

 

Автор | 2016-03-29T00:18:27+00:00 Березень 29th, 2016|Новини|