Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Всесвітній банк виділить Індії $1 млрд. на розвиток сонячної енергетики

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Всесвітній банк виділить Індії $1 млрд. на розвиток сонячної енергетики

Всесвітній банк виділить Індії $1 млрд. на розвиток сонячної енергетики

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Всесвітній банк уклав угоду з Міжнародним альянсом з сонячної енергетики про розвиток цієї галузі в країнах, що розвиваються. Ним передбачено значне зростання інвестицій в сонячну енергетику до 2030 року.

Альянс був створений Індією і Францією в ході Конференції ООН зі зміни клімату в Парижі в листопаді минулого року. До засновників приєдналися близько 120 країн, що підтримують ідею розвитку сонячної енергетики.

У заяві Білого дому напередодні червневого візиту прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді в США зазначалося, що Сполучені Штати вітають створення альянсу і визнають його «вирішальну роль в розробці і впровадженні технологій сонячної енергетики». Між США і Індією було встановлено особливе партнерство з питань клімату.

Всесвітній банк планує виділити Індії понад $1 млрд. на підтримку ініціативи щодо розширення потужностей сонячної енергетики за рахунок проектів, що передбачають монтаж дахів із сонячних панелей і створення в країнах з великою кількістю сонячних днів інфраструктури сонячних парків і ліній електропередач.

У заяві Джим Ен Кіма зазначено:

«Індія планує до 2030 року практично в три рази збільшити частку відновлюваних джерел енергії. Це докорінно змінить систему енергопостачання країни і матиме далекосяжні глобальні наслідки в боротьбі зі зміною клімату».

Всесвітній банк і уряд Індії підписали угоду про виділення кредиту на суму $625 млн. для фінансування установки сонячних батарей загальною потужністю 400 мегават. Їх використання зменшить частку теплової енергії і скоротить викиди парникових газів.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-07-13T14:58:04+00:00 Липень 13th, 2016|Новини|