Всесвітній банк виділить Індії $1 млрд. на розвиток сонячної енергетики

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Всесвітній банк виділить Індії $1 млрд. на розвиток сонячної енергетики

Всесвітній банк виділить Індії $1 млрд. на розвиток сонячної енергетики

Всесвітній банк уклав угоду з Міжнародним альянсом з сонячної енергетики про розвиток цієї галузі в країнах, що розвиваються. Ним передбачено значне зростання інвестицій в сонячну енергетику до 2030 року.

Альянс був створений Індією і Францією в ході Конференції ООН зі зміни клімату в Парижі в листопаді минулого року. До засновників приєдналися близько 120 країн, що підтримують ідею розвитку сонячної енергетики.

У заяві Білого дому напередодні червневого візиту прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді в США зазначалося, що Сполучені Штати вітають створення альянсу і визнають його «вирішальну роль в розробці і впровадженні технологій сонячної енергетики». Між США і Індією було встановлено особливе партнерство з питань клімату.

Всесвітній банк планує виділити Індії понад $1 млрд. на підтримку ініціативи щодо розширення потужностей сонячної енергетики за рахунок проектів, що передбачають монтаж дахів із сонячних панелей і створення в країнах з великою кількістю сонячних днів інфраструктури сонячних парків і ліній електропередач.

У заяві Джим Ен Кіма зазначено:

«Індія планує до 2030 року практично в три рази збільшити частку відновлюваних джерел енергії. Це докорінно змінить систему енергопостачання країни і матиме далекосяжні глобальні наслідки в боротьбі зі зміною клімату».

Всесвітній банк і уряд Індії підписали угоду про виділення кредиту на суму $625 млн. для фінансування установки сонячних батарей загальною потужністю 400 мегават. Їх використання зменшить частку теплової енергії і скоротить викиди парникових газів.

Автор | 2016-07-13T14:58:04+00:00 Липень 13th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.