Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


ВРУ доповнила законопроект 4033а з податковими пільгами на покупку електромобілів та обладнання на альтернативних видах енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » ВРУ доповнила законопроект 4033а з податковими пільгами на покупку електромобілів та обладнання на альтернативних видах енергії

ВРУ доповнила законопроект 4033а з податковими пільгами на покупку електромобілів та обладнання на альтернативних видах енергії

Депутати оновили горезвісний законопроект 4033а, яким пропонували використовувати податкову знижку при купівлі електромобіля. Тепер вони пропонують скористатися цією знижкою і для покупки сонячних батарей і електростанцій.

Законопроект номер 4033а, який був поданий групою народних депутатів 19 липня, на днях доповнено новою нормою. Проект з 8 вересня з позначенням 4033а отримав назву: «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання ринку електромобілів в Україні та використання альтернативних джерел енергії).

Згідно з ним, кожен, хто купує в Україні та реєструє вперше електромобіль (новий або старий – неважливо), може отримати податкову знижку на його придбання. Тобто якщо людина протягом року справно платила податки, то він на наступний рік при купівлі електромобіля зможе повернути частину сплачених до бюджету коштів. Подібна практика існує для оплати навчання у вузах та встановлення ГБО на автомобілі. Дана пільга поширюється тільки на один автомобіль, куплений на протязі одного календарного року. Як і в попередньому варіанті законопроекту, нинішній 4033а передбачає також зняття акцизного податку на електромобілі. На сьогодні він невеликий – 109 євро, але все ж існує.

У новому законопроекті податковий кредит також може отримати покупець «купленого на території України обладнання, яке працює на відновлюваних джерелах енергії, обладнання для виробництва альтернативних видів енергії, яке класифікується в класифікаторі ЗЕД за кодами 8418 61 00 00, 8502 31 00 00 і 8541 40 90 00. Йдеться про сонячні батареяї для виробництва електричної енергії, теплові насоси (грунтові, водні, повітряні), вітрогенератори.

Таким чином, в результаті прийняття законопроекту фізичні особи, які придбали електромобілі або обладнання, яке працює на відновлюваних джерелах енергії або обладнання для виробництва альтернативних видів енергії з відновлюваних джерел енергії, матимуть можливість компенсувати за рахунок податкової знижки до 15% від їх вартості і не будуть сплачувати акцизний податок (для електромобілів).

У пояснювальній записці до законопроекту говориться, що надання громадянам можливості компенсувати частину вартості електромобіля і устаткування для виробництва альтернативних видів енергії за допомогою механізму податкової знижки має стимулювати отримувати легальні доходи і декларувати їх, тобто бажаючим купити екологічно чистий транспорт треба буде відмовитися від зарплати «в конвертах ». Всі ці пільги, за задумом авторів законопроекту, повинні проіснувати до 2020 року, якщо їх, звичайно, приймуть народні депутати як Закону.

Автор | 2016-09-13T00:14:05+00:00 Вересень 13th, 2016|Новини|