Волинське село витратило на ліхтарі з сонячними батареями 60 тис грн

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Волинське село витратило на ліхтарі з сонячними батареями 60 тис грн

Волинське село витратило на ліхтарі з сонячними батареями 60 тис грн

У селі Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області освітили небезпечне перехрестя ліхтарями з сонячними батареями.

Як зазначає голова Прилуцької сільської ради Валентин Арчибасов, чотири світильники і чотири сонячні батареї обійшлися у близько 60 тисяч гривень, передає ТРК Аверс.

“Вирішили освітити перехрестя, на якому часто трапляються аварії, власними силами – за кошти сільради, – розповідає він. – На електроопори встановили спеціальні елементи, які перетворюють сонячне світло в електроенергію, що накопичується в акумуляторах протягом дня, а з настанням темного часу доби живить лампи ліхтарів».

При стабільній роботі освітлення з використанням енергії сонця себе виправдовує, оскільки не вимагає великих затрат, зауважує Валентин Арчибасов.

«Аби провести лінію електропередач від останнього стовпа у селі до перехрестя треба було б заплатити втричі більше», – наголошує сільський голова.

Автор | 2016-06-15T22:59:54+00:00 Червень 15th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.