Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Волинське село витратило на ліхтарі з сонячними батареями 60 тис грн

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Волинське село витратило на ліхтарі з сонячними батареями 60 тис грн

Волинське село витратило на ліхтарі з сонячними батареями 60 тис грн

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

У селі Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області освітили небезпечне перехрестя ліхтарями з сонячними батареями.

Як зазначає голова Прилуцької сільської ради Валентин Арчибасов, чотири світильники і чотири сонячні батареї обійшлися у близько 60 тисяч гривень, передає ТРК Аверс.

“Вирішили освітити перехрестя, на якому часто трапляються аварії, власними силами – за кошти сільради, – розповідає він. – На електроопори встановили спеціальні елементи, які перетворюють сонячне світло в електроенергію, що накопичується в акумуляторах протягом дня, а з настанням темного часу доби живить лампи ліхтарів».

При стабільній роботі освітлення з використанням енергії сонця себе виправдовує, оскільки не вимагає великих затрат, зауважує Валентин Арчибасов.

«Аби провести лінію електропередач від останнього стовпа у селі до перехрестя треба було б заплатити втричі більше», – наголошує сільський голова.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-06-15T22:59:54+00:00 Червень 15th, 2016|Новини|