Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Госпіталь ветеранів на Дніпропетровщині заощаджуватиме завдяки колекторам та теплонасосу до 90% енергоносіїв

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Госпіталь ветеранів на Дніпропетровщині заощаджуватиме завдяки колекторам та теплонасосу до 90% енергоносіїв

Госпіталь ветеранів на Дніпропетровщині заощаджуватиме завдяки колекторам та теплонасосу до 90% енергоносіїв

У Дніпропетровській бласті госпіталь ветеранів економитиме завдяки сонячним колекторам, тепловому насосу, а також підвищенню енергоефективності тепломереж до 90% енергоносіїв.

Комплексна модернізація системи теплопостачання та гарячого водопостачання у комунальному закладі проводилась у рамках співпраці Дніпропетровської обласної ради з проектом “Енергоефективність у громадах”, що реалізується Німецьким бюро міжнародного співробітництва GIZ.

Зокрема, в ході реконструкції, яка тривала з грудня 2015 по січень 2016 року, у фізіотерапевтичному корпусі госпіталю встановили сонячні колектори для підігріву води, утеплили трубопровід, промили систему опалення, а також встановили повітряний тепловий насос та термостатичні клапани.

Як результат, у лютому-березні комунальний заклад зменшив споживання тепла на 50% або на 30 тис. гривень – з 30 ГКал до 15 ГКал.

Як зазначає голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, проведений у фізіотерапевтичному відділенні енергоаудит дав змогу виявити та зменшити енерговитрати.

«Проект окупиться за 5 років, – прогнозує він. – Переведення теплопостачання та гарячого водопостачання на альтернативні джерела енергії дозволить госпіталю щорічно економити близько 240 тис. гривень на енергоносіях».

Половину коштів на реалізацію проекту, вартість якого складає 1 млн 737, 3 тис гривень, виділила GIZ, решту – покрив обласний бюджет.

Автор | 2016-04-04T20:05:30+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|