Госпіталь ветеранів на Дніпропетровщині заощаджуватиме завдяки колекторам та теплонасосу до 90% енергоносіїв

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Госпіталь ветеранів на Дніпропетровщині заощаджуватиме завдяки колекторам та теплонасосу до 90% енергоносіїв

Госпіталь ветеранів на Дніпропетровщині заощаджуватиме завдяки колекторам та теплонасосу до 90% енергоносіїв

У Дніпропетровській бласті госпіталь ветеранів економитиме завдяки сонячним колекторам, тепловому насосу, а також підвищенню енергоефективності тепломереж до 90% енергоносіїв.

Комплексна модернізація системи теплопостачання та гарячого водопостачання у комунальному закладі проводилась у рамках співпраці Дніпропетровської обласної ради з проектом “Енергоефективність у громадах”, що реалізується Німецьким бюро міжнародного співробітництва GIZ.

Зокрема, в ході реконструкції, яка тривала з грудня 2015 по січень 2016 року, у фізіотерапевтичному корпусі госпіталю встановили сонячні колектори для підігріву води, утеплили трубопровід, промили систему опалення, а також встановили повітряний тепловий насос та термостатичні клапани.

Як результат, у лютому-березні комунальний заклад зменшив споживання тепла на 50% або на 30 тис. гривень – з 30 ГКал до 15 ГКал.

Як зазначає голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, проведений у фізіотерапевтичному відділенні енергоаудит дав змогу виявити та зменшити енерговитрати.

«Проект окупиться за 5 років, – прогнозує він. – Переведення теплопостачання та гарячого водопостачання на альтернативні джерела енергії дозволить госпіталю щорічно економити близько 240 тис. гривень на енергоносіях».

Половину коштів на реалізацію проекту, вартість якого складає 1 млн 737, 3 тис гривень, виділила GIZ, решту – покрив обласний бюджет.

Автор | 2016-04-04T20:05:30+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.