Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Вчені розробили акумулятор, що заряджається за півсекунди

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Вчені розробили акумулятор, що заряджається за півсекунди

Вчені розробили акумулятор, що заряджається за півсекунди

Вчені з Університету Осло розробили акумулятор, який може заражатися за частки секунди. Але він має дуже низьку ємність.

Професор Ола Нільсен і випускник університету Кнут Бьярне Гангруд вирішили пожертвувати ємністю батареї, щоб домогтися потрібної швидкості зарядки і зменшити габарити. Розробники планували створити екологічно чисте джерело живлення для громадського транспорту. Заряду акумулятора вистачає для проїзду шляху між зупинками, де автобуси будуть заряджатися на спеціальних платформах.

«У подальших дослідженнях ми плануємо поєднати швидкість зарядки з тривалими поїздками. Ми працювали над нашою батареєю протягом чотирьох років, перш ніж досягли прориву», – каже Кнут Бьярне Гангруд

Технологія може стати проривом в області акумуляторних батарей. Також це дуже дешеве джерело живлення для транспорту.

Автор | 2016-05-09T19:46:40+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|