Вчені розробили акумулятор, що заряджається за півсекунди

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Вчені розробили акумулятор, що заряджається за півсекунди

Вчені розробили акумулятор, що заряджається за півсекунди

Вчені з Університету Осло розробили акумулятор, який може заражатися за частки секунди. Але він має дуже низьку ємність.

Професор Ола Нільсен і випускник університету Кнут Бьярне Гангруд вирішили пожертвувати ємністю батареї, щоб домогтися потрібної швидкості зарядки і зменшити габарити. Розробники планували створити екологічно чисте джерело живлення для громадського транспорту. Заряду акумулятора вистачає для проїзду шляху між зупинками, де автобуси будуть заряджатися на спеціальних платформах.

«У подальших дослідженнях ми плануємо поєднати швидкість зарядки з тривалими поїздками. Ми працювали над нашою батареєю протягом чотирьох років, перш ніж досягли прориву», – каже Кнут Бьярне Гангруд

Технологія може стати проривом в області акумуляторних батарей. Також це дуже дешеве джерело живлення для транспорту.

Автор | 2016-05-09T19:46:40+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.