Важлива інформація для побутових споживачів та учасників роздрібного ринку електричної енергії щодо переукладення договорів про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом!

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Договір на зелений тариф. Рівне, Луцьк, Житомир, Тернопіль
Власники домашніх СЕС мають переукласти договори з продажу електроенергії
Замість обленерго договорі потрібно підписати з постачальником універсальної послуги.
 
До 1 січня 2019 року власники прибудинкових сонячних (СЕС) та вітроелектростанцій (ВЕС) повинні заключити договори з новим постачальником електроенергії – постачальником універсальної послуги. 
 
З 2019 року обленерго розділяються на дві компанії – оператор розподільних мереж та постачальник універсальної послуги. Відповідно, власники прибудинкових СЕС та ВЕС мають підписати з новим постачальником два договори: на постачання електроенергії та договір купівлі-продажу електроенергії, за “зеленим” тарифом.
 
Як відзначають в НКРЕКП, щоб продавати електроенергію за “зеленим” тарифом споживач підписує додаток до договору про постачання електричної енергії з постачальником універсальних послуг.
 
При цьому, дата вводу станції в експлуатацію не змінюються, так само не змінюються “зелені” тарифи. Новий договір має заключатись на умовах чинних договорів про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом укладених до 1 січня 2019 року.
 
Приватні домогосподарства можуть встановлювати сонячні та вітроелектростанції, потужністю до 30 кВт, та продавати різницю між споживання та виробництвом за “зеленим” тарифом. Чим раніше було побудована станція, тим вищий тариф.