В Японії будують найдовшу сонячну електростанцію завдовжки 10 км

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Японії будують найдовшу сонячну електростанцію завдовжки 10 км

В Японії будують найдовшу сонячну електростанцію завдовжки 10 км

В Токіо (Японія) днями оголосили про старт будівництва трьох великих сонячних електростанцій на околиці мегаполісу. Одна з них, під назвою SGET Kamisu Mega Solar, стане не лише найдовшою японською СЕС, а й буде однією з найдовших сонячних електростанцій у світі.

Сонячні панелі ланцюжком розташують уздовж залізничного шляхопроводу Narita Sky Access Line (Keisei Narita Airport Line), таким чином електростанція буде завдовжки 10 кілометрів і матиме потужність 20,3 МВт.

Ще дві сонячні електростанції збудовані в рамках цього проекту «Ami Solar Way» та «SGET Chiba New Town Mega Solar» матимуть потужність 0,84 МВт та 12,8 МВт відповідно.

Вироблена електроенергія постачатиметься в енергосистему Японії. Таким чином частка «зеленої» енергії збільшуватиметься, а частка енергії від спалювання викопного палива і від атомних електростанцій – зменшуватиметься.

Підрядником на будівництві СЕС обрали компанію JAG Energy Co Ltd, яка вже почала монтувати сонячні панелі на перших ділянках.

Автор | 2017-01-08T18:00:17+00:00 Грудень 23rd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.