Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Японії будують найдовшу сонячну електростанцію завдовжки 10 км

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Японії будують найдовшу сонячну електростанцію завдовжки 10 км

В Японії будують найдовшу сонячну електростанцію завдовжки 10 км

В Токіо (Японія) днями оголосили про старт будівництва трьох великих сонячних електростанцій на околиці мегаполісу. Одна з них, під назвою SGET Kamisu Mega Solar, стане не лише найдовшою японською СЕС, а й буде однією з найдовших сонячних електростанцій у світі.

Сонячні панелі ланцюжком розташують уздовж залізничного шляхопроводу Narita Sky Access Line (Keisei Narita Airport Line), таким чином електростанція буде завдовжки 10 кілометрів і матиме потужність 20,3 МВт.

Ще дві сонячні електростанції збудовані в рамках цього проекту «Ami Solar Way» та «SGET Chiba New Town Mega Solar» матимуть потужність 0,84 МВт та 12,8 МВт відповідно.

Вироблена електроенергія постачатиметься в енергосистему Японії. Таким чином частка «зеленої» енергії збільшуватиметься, а частка енергії від спалювання викопного палива і від атомних електростанцій – зменшуватиметься.

Підрядником на будівництві СЕС обрали компанію JAG Energy Co Ltd, яка вже почала монтувати сонячні панелі на перших ділянках.

Автор | 2017-01-08T18:00:17+00:00 Грудень 23rd, 2016|Новини|