Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Україні запрацювала нова програма утеплення для ОСББ та фізичних осіб

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україні запрацювала нова програма утеплення для ОСББ та фізичних осіб

В Україні запрацювала нова програма утеплення для ОСББ та фізичних осіб

В Україні запрацювала програма енергоефективності IQ Enegry спрямована на часткову компенсацію фізичним особам та об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) витрат на заходи з енергозбереження.

Нова програма створена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

В рамках IQ Enegry можна отримати компенсацію вартості енергоефективного обладнання, матеріалів і послуг за установку, пояснює представник програми Оксана Булгакова.

“Зараз ми співпрацюємо з “Укрсиббанком”, “OTP Банком” та “Мегабанком”, – уточнює експерт. – Сьогодні ми компенсуємо кредити для фізосіб, а також співпрацюємо з банками для створення окремого фінансового продукту для кредитування ОСББ, щоб, наприклад, утеплити весь будинок в цілому”.

Ставка компенсації для ОСББ та фізосіб складе 25-35% та 15-20% відповідно від вартості самого устаткування та його встановлення, зазначає Оксана Булгакова.

“Програма націлена на середній класс: людина, якій не вистачає коштів для купівлі обладнання, бере кредит в банку-партнері, встановлює обладнання та подає заявку нам на отримання компенсації, – пояснює експерт. – Після перевірки заходів з енергоефективності клієнт отримує по кредиту, який він оформив у гривні, відшкодування у євро”.

За словами Оксани Булгакової, на компенсацію заходів з енергоефективності буде виділено 15 млн євро.

“На цьому тижні програма IQ Enegry стартує в мережі магазинів матеріалів і обладнання “Епіцентр”, – зазначила експерт. – У майбутньому ми будемо розширювати свою присутність по всій території України”.

Як зазначив представник Європейського банку реконструкції та розвитку Сергій Масліченко, загальний розмір фінансування програми IQ Enegry становить 90 млн євро.

Автор | 2016-07-01T22:09:21+00:00 Липень 1st, 2016|Новини|