В Україні запрацювала нова програма утеплення для ОСББ та фізичних осіб

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україні запрацювала нова програма утеплення для ОСББ та фізичних осіб

В Україні запрацювала нова програма утеплення для ОСББ та фізичних осіб

В Україні запрацювала програма енергоефективності IQ Enegry спрямована на часткову компенсацію фізичним особам та об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) витрат на заходи з енергозбереження.

Нова програма створена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

В рамках IQ Enegry можна отримати компенсацію вартості енергоефективного обладнання, матеріалів і послуг за установку, пояснює представник програми Оксана Булгакова.

“Зараз ми співпрацюємо з “Укрсиббанком”, “OTP Банком” та “Мегабанком”, – уточнює експерт. – Сьогодні ми компенсуємо кредити для фізосіб, а також співпрацюємо з банками для створення окремого фінансового продукту для кредитування ОСББ, щоб, наприклад, утеплити весь будинок в цілому”.

Ставка компенсації для ОСББ та фізосіб складе 25-35% та 15-20% відповідно від вартості самого устаткування та його встановлення, зазначає Оксана Булгакова.

“Програма націлена на середній класс: людина, якій не вистачає коштів для купівлі обладнання, бере кредит в банку-партнері, встановлює обладнання та подає заявку нам на отримання компенсації, – пояснює експерт. – Після перевірки заходів з енергоефективності клієнт отримує по кредиту, який він оформив у гривні, відшкодування у євро”.

За словами Оксани Булгакової, на компенсацію заходів з енергоефективності буде виділено 15 млн євро.

“На цьому тижні програма IQ Enegry стартує в мережі магазинів матеріалів і обладнання “Епіцентр”, – зазначила експерт. – У майбутньому ми будемо розширювати свою присутність по всій території України”.

Як зазначив представник Європейського банку реконструкції та розвитку Сергій Масліченко, загальний розмір фінансування програми IQ Enegry становить 90 млн євро.

Автор | 2016-07-01T22:09:21+00:00 Липень 1st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.