В Україні запрацювала інтерактивна карта проектів з енергоефективності та ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україні запрацювала інтерактивна карта проектів з енергоефективності та ВДЕ

В Україні запрацювала інтерактивна карта проектів з енергоефективності та ВДЕ

Відтепер кожен, хто зацікавлений в розвитку сталої енергетики в Україні, може не лише ознайомитися з енергоефективними проектами в своєму регіоні, а й розмістити інформацію про новий проект на спеціальній інтерактивній карті, що працює на сайті www.uamap.org.ua.

Інтерактивну карту проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики (UAMAP) було розроблено Держенергоефективності і Всеукраїнською агенцією інвестицій та сталого розвитку за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств», який доручило реалізувати Федеральне міністерство довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

Як повідомляє Урядовий портал, карта збирає інформацію про проекти з енергоефективності та ВДЕ в Україні. Основна мета її створення – залучення інвестицій у ці сфери, забезпечивши зв’язок між ініціаторами таких проектів та інвесторами.

Бізнесменів закликають розміщувати на новоствореній карті потенційні проекти і бізнес-ідеї, щоб інвестор міг ознайомитися з ними, побачити готові техніко-економічні обґрунтування.

«На карті будуть проекти з енергоефективності, як реалізовані, так і потенційні, які потребують фінансування за ЕСКО-механізмом або в рамках державно-приватного партнерства. Кожен може подати свою бізнес-ідею для подальшого супроводу і допомоги в реалізації», – зазначив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Карту представили на VIII Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі «Енергоефективність та відновлювана енергетика», що відбувся 1-2 листопада та на Українському форумі з альтернативної енергетики, що пройшов наступного дня.

За словами радника Адміністрації Президента України Наталії Бойко, карта дійсно «жива»:

«Фактично це готовий продукт, який може стати коротким містком для того, щоб інвестори та ініціатори проектів себе знаходили. Більше того, карта показує, що проекти в альтернативній енергетиці не є якимись далекими, аморфними, уявними або поодинокими. Карта продемонструє, що їх досить багато, вони цікаві та різні».

Автор | 2016-11-17T18:06:31+00:00 Листопад 17th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.