Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Україні за зеленим тарифом працюють енергооб’єкти потужністю 1 492 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україні за зеленим тарифом працюють енергооб’єкти потужністю 1 492 МВт

В Україні за зеленим тарифом працюють енергооб’єкти потужністю 1 492 МВт

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Станом на 1 березня 2016 року встановлена потужність працюючих в Україні за “зеленим” тарифом об’єктів енергетики досягла 1 492 МВт.

Про це заявляють у Державному агентстві з енергоефективності й енергозбереження.

Як зазначає директор департаменту відновлюваних джерел енергії й альтернативних видів палива Держефективності Дмитро Коваленко, статистичні дані підтверджують перспективність розвитку сонячної енергетики.

«Так, станом на 1 березня 2016 установлена потужність об’єктів сонячної генерації, які продавали електроенергію у загальну мережу за «зеленим» тарифом, становила 839МВт або 56%, – наголошує фахівець. – Відповідно до «зеленого» національного плану, до 2020 року потужність об’єктів сонячної електроенергетики може збільшитися до 2 300 МВт».

За словами Дмитра Коваленко, у 2015 році кількість встановлених домогосподарствами сонячних панелей зросла в 11 разів порівняно з 2014 роком.

Цьому сприяв прийнятий у розмірі 20,03 євроцента за кВт-год “зелений тариф”, – зауважує фахівець.

Національна комісія держрегулювання енергетики й комунальних послуг з 1 квітня 2016 року збільшила тарифи на вироблену з альтернативних джерел електроенергію (“зелені тарифи”) на 15,2% до 188,7 – 1 245,44 коп./ кВт-година (без ПДВ).

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-04-21T23:48:29+00:00 Квітень 21st, 2016|Новини|