В Україні за зеленим тарифом працюють енергооб’єкти потужністю 1 492 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україні за зеленим тарифом працюють енергооб’єкти потужністю 1 492 МВт

В Україні за зеленим тарифом працюють енергооб’єкти потужністю 1 492 МВт

Станом на 1 березня 2016 року встановлена потужність працюючих в Україні за “зеленим” тарифом об’єктів енергетики досягла 1 492 МВт.

Про це заявляють у Державному агентстві з енергоефективності й енергозбереження.

Як зазначає директор департаменту відновлюваних джерел енергії й альтернативних видів палива Держефективності Дмитро Коваленко, статистичні дані підтверджують перспективність розвитку сонячної енергетики.

«Так, станом на 1 березня 2016 установлена потужність об’єктів сонячної генерації, які продавали електроенергію у загальну мережу за «зеленим» тарифом, становила 839МВт або 56%, – наголошує фахівець. – Відповідно до «зеленого» національного плану, до 2020 року потужність об’єктів сонячної електроенергетики може збільшитися до 2 300 МВт».

За словами Дмитра Коваленко, у 2015 році кількість встановлених домогосподарствами сонячних панелей зросла в 11 разів порівняно з 2014 роком.

Цьому сприяв прийнятий у розмірі 20,03 євроцента за кВт-год “зелений тариф”, – зауважує фахівець.

Національна комісія держрегулювання енергетики й комунальних послуг з 1 квітня 2016 року збільшила тарифи на вироблену з альтернативних джерел електроенергію (“зелені тарифи”) на 15,2% до 188,7 – 1 245,44 коп./ кВт-година (без ПДВ).

Автор | 2016-04-21T23:48:29+00:00 Квітень 21st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.