В Україні з’явиться сайт про стан забруднення довкілля

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україні з’явиться сайт про стан забруднення довкілля

В Україні з’явиться сайт про стан забруднення довкілля

В Україні з’явиться спеціальний сайт про стан забруднення довкілля навколо промислових підприємств.

У Києві Міністерство екології, департамент екології Львівської облдержадміністрації та благодійна організація Екологія-Право-Людина підписали меморандум про співпрацю для створення такої інтегрованої системи.

«Це буде безкоштовно. Будуть різні режими доступу згідно з національним законодавством. Кожен громадянин, зайшовши в цю систему, побачить який стан довкілля в тому районі, регіоні, місті, селі, селищі де він живе, – розповідає виконавчий директор міжнародної благодійної організації Екологія-Праро-Людина Олена Кравченко.

В Україні з'явиться сайт про стан забруднення довкілля

На сайті можна буде знайти будь-який населений пункт чи підприємство і побачити перелік його викидів. Такі сайти вже існують у Польщі та Швеції. Активісти сподіваються, що людям буде легше визначитися, де краще жити, де саджати рослини та створювати виробництва. А місцева влада матиме більше інформації для дозвільних документів.

«Це початковий проект, пілотний. Ми будемо намагатись інтегровано підходити до екологічної інформації. Іншого такого проекту в Україні немає, – розповідає в. о. міністра екології та природних ресурсів України Ганна Вронська».

Натомість, сумлінні підприємства зможуть себе позитивно зарекомендувати не лише в Україні, а й у світі.

Автор | 2016-10-20T00:59:49+00:00 Квітень 8th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.