Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Україні з’явиться сайт про стан забруднення довкілля

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Україні з’явиться сайт про стан забруднення довкілля

В Україні з’явиться сайт про стан забруднення довкілля

В Україні з’явиться спеціальний сайт про стан забруднення довкілля навколо промислових підприємств.

У Києві Міністерство екології, департамент екології Львівської облдержадміністрації та благодійна організація Екологія-Право-Людина підписали меморандум про співпрацю для створення такої інтегрованої системи.

«Це буде безкоштовно. Будуть різні режими доступу згідно з національним законодавством. Кожен громадянин, зайшовши в цю систему, побачить який стан довкілля в тому районі, регіоні, місті, селі, селищі де він живе, – розповідає виконавчий директор міжнародної благодійної організації Екологія-Праро-Людина Олена Кравченко.

В Україні з'явиться сайт про стан забруднення довкілля

На сайті можна буде знайти будь-який населений пункт чи підприємство і побачити перелік його викидів. Такі сайти вже існують у Польщі та Швеції. Активісти сподіваються, що людям буде легше визначитися, де краще жити, де саджати рослини та створювати виробництва. А місцева влада матиме більше інформації для дозвільних документів.

«Це початковий проект, пілотний. Ми будемо намагатись інтегровано підходити до екологічної інформації. Іншого такого проекту в Україні немає, – розповідає в. о. міністра екології та природних ресурсів України Ганна Вронська».

Натомість, сумлінні підприємства зможуть себе позитивно зарекомендувати не лише в Україні, а й у світі.

Автор | 2016-10-20T00:59:49+00:00 Квітень 8th, 2016|Новини|