В центрі Хмельницького встановили 5 «сонячних» лавочок для підзарядки гаджетів

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В центрі Хмельницького встановили 5 «сонячних» лавочок для підзарядки гаджетів

В центрі Хмельницького встановили 5 «сонячних» лавочок для підзарядки гаджетів

В центрі Хмельницького встановили 5 лавочок з вбудованими сонячними панелями для підзарядки мобільних пристроїв.


У кожну лаву вмонтовано лише один USB-порт, а от кабель доведеться принести із собою.

Як зазначають ініціатори проекту, сонячні лавочки дозволять заряджати телефони та планшети навіть узимку.

“Головне, аби фотоелементи були відкриті – без снігу та льоду», – пояснюють місцеві підприємці, які витратили на сонячні панелі 15,5 тисяч гривень.

Лавочки заряджають гаджети і при мінусовій температурі, однак фахівці радять не зловживати такою можливістю.

«Коли ви заряджаєте пристрій на холоді, батареї доводиться працювати більше, – пояснює продавець-консультант у “Технопросторі” Андрій Крижанівський. – Якщо ж ви згодом заходите в тепле приміщення, то на батареї починає накопичуватись конденсат – і при користуванні гаджетом може навіть статись коротке замикання».

При мінусовій температурі акумулятор заряджається нерівномірно, підкреслює продавець-консультант у магазині “Жжук” Владислав Шимонюк.

«На холоді уповільнюються всі реакції пристрою, нерівномірно йде потік електронів, тому частина акумулятора заряджається більше, частина менше, – зауважує фахівець. – Як результат, швидше зношується батарея».

На додачу, швидкі зарядки створюють навантаження на батарею, наголошує майстер у магазині “123.km” Сергій Абрамов.

«Краще заряджати мобільні гаджети у теплі та оригінальним пристроєм від розетки, – радить фахівець. – Швидкі зарядки йдуть на 2 ампери, а більшість телефонів все ж таки одноамперні і їхні батареї не можуть добре сприймати заряд такої ємності».

Автор | 2017-01-08T15:29:43+00:00 Грудень 11th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.