Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В столиці ажіотаж на енергозберігаючі гранти

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В столиці ажіотаж на енергозберігаючі гранти

В столиці ажіотаж на енергозберігаючі гранти

Влада столиці заявляє про ажіотажний попит на гранти від міста на енергозберігаючі заходи. Вже 73 ОСББ і ЖБК подали заявки на участь в програмі «70 на 30», за якою 70% робіт оплачує місто і 30% – мешканці. Торік бажаючих було тільки 16 (виграли конкурс 13 учасників).

За словами заступника голови Київської міськдержадміністрації Петра Пантелєєва, на виконання зобов’язань міста буде потрібно 40 мільйонів гривень. Оскільки з початку року на програму було виділено тільки 20 мільйонів гривень, доведеться терміново збільшувати грошовий фонд.

Члени ОСББ і ЖБК в основному звертаються за фінансовою підтримкою своїх проектів по заміні вікон і дверей в під’їздах, освітлення (на енергозберігаюче), утеплення фасадів, модернізації будинкових мереж, реконструкції теплових пунктів.

У цьому році, як і в минулому, журі конкурсу проектів буде оцінювати ефективність задуманих мешканцями енергозберігаючих заходів: наскільки менше будинок споживатиме тепла і електрики. У минулому році економія енергоресурсів по кожному будинку-учаснику програми «70 на 30» склала близько 30 відсотків. Це означає, що їх мешканці стали на третину менше витрачати особистих коштів на оплату житлово-комунальних послуг.

За словами Петра Пантелєєва, зараз влада столиці розробляє порядок проведення такого ж грантового конкурсу для будинків, в яких ще не створені ОСББ і немає ЖБК, щоб всі городяни були в рівних умовах.

Автор | 2016-05-14T16:43:12+00:00 Травень 14th, 2016|Новини|