В США запустили електростанцію, що працює відразу на трьох ВДЕ

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
У США запустили електростанцію, що працює відразу на трьох ВДЕ

В Америці відкрилася електростанція Stillwater, що поєднує геотермальну енергію з технологіями фотоелектричної і сонячно-теплової енергії, передає energyland.info.

Участь в урочистій церемонії відкриття електростанції Stillwater взяли прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці, генеральний директор компанії Enel Франческо Стараче, генеральний директор Enel Green Power Франческо Вентурині і губернатор Невади Брайан Сандовал.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

У США запустили електростанцію, що працює відразу на трьох ВДЕ
У США запустили електростанцію, що працює відразу на трьох ВДЕ

Франческо Стараче, генеральний директор Enel прокоментував:

«Stillwater демонструє інноваційні технології Enel Green Power, які роблять нас успішними в роботі з урядами і діловими партнерами по всьому світу для вирішення екологічних завдань і проблем кліматичних змін за рахунок використання відновлюваних джерел енергії. Уроки, які ми отримуємо завдяки передовому сонячно-геотермальному виробництву, матимуть ключове значення для розвитку інших гібридних станцій по всьому світу. Ми будемо продовжувати інвестувати в нові технологічні рішення, щоб максимально ефективно використовувати існуючі активи і підтримувати подальше зростання, зберігати інноваційну та операційну ефективність в якості основної рушійної сили нашого стратегічного плану».

Об’єднання різних технологій генерації на одній електростанції дозволило збільшити доступність енергії і знизити її перебої. Станція Stillwater почала функціонувати в 2009 році, відразу після завершення будівництва геотермальної станції потужністю 33,1 МВт. З тих пір вона служить центром інновацій для Enel Green Power (EGP).

[/fusion_builder_column][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

В США відкрилася електростанція Stillwater, що поєднує геотермальну енергію з технологіями фотоелектричної і сонячно-теплової енергії.
В США відкрилася електростанція Stillwater, що поєднує геотермальну енергію з технологіями фотоелектричної і сонячно-теплової енергії.

У 2012 році компанія додала до геотермальної станції блок фотоелектричних сонячних панелей потужністю 26,4 МВт, на той момент найбільший в своєму роді в Сполучених Штатах.

Геліотермальна частина станції потужністю 2 МВт була вперше запущена в 2015 році.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Leave a Reply