Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.В США запустили електростанцію, що працює відразу на трьох ВДЕ

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В США запустили електростанцію, що працює відразу на трьох ВДЕ

В США запустили електростанцію, що працює відразу на трьох ВДЕ

В Америці відкрилася електростанція Stillwater, що поєднує геотермальну енергію з технологіями фотоелектричної і сонячно-теплової енергії, передає energyland.info.

Участь в урочистій церемонії відкриття електростанції Stillwater взяли прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці, генеральний директор компанії Enel Франческо Стараче, генеральний директор Enel Green Power Франческо Вентурині і губернатор Невади Брайан Сандовал.

У США запустили електростанцію, що працює відразу на трьох ВДЕ

У США запустили електростанцію, що працює відразу на трьох ВДЕ

Франческо Стараче, генеральний директор Enel прокоментував:

«Stillwater демонструє інноваційні технології Enel Green Power, які роблять нас успішними в роботі з урядами і діловими партнерами по всьому світу для вирішення екологічних завдань і проблем кліматичних змін за рахунок використання відновлюваних джерел енергії. Уроки, які ми отримуємо завдяки передовому сонячно-геотермальному виробництву, матимуть ключове значення для розвитку інших гібридних станцій по всьому світу. Ми будемо продовжувати інвестувати в нові технологічні рішення, щоб максимально ефективно використовувати існуючі активи і підтримувати подальше зростання, зберігати інноваційну та операційну ефективність в якості основної рушійної сили нашого стратегічного плану».

Об’єднання різних технологій генерації на одній електростанції дозволило збільшити доступність енергії і знизити її перебої. Станція Stillwater почала функціонувати в 2009 році, відразу після завершення будівництва геотермальної станції потужністю 33,1 МВт. З тих пір вона служить центром інновацій для Enel Green Power (EGP).

В США відкрилася електростанція Stillwater, що поєднує геотермальну енергію з технологіями фотоелектричної і сонячно-теплової енергії.

В США відкрилася електростанція Stillwater, що поєднує геотермальну енергію з технологіями фотоелектричної і сонячно-теплової енергії.

У 2012 році компанія додала до геотермальної станції блок фотоелектричних сонячних панелей потужністю 26,4 МВт, на той момент найбільший в своєму роді в Сполучених Штатах.

Геліотермальна частина станції потужністю 2 МВт була вперше запущена в 2015 році.

Автор | 2016-10-20T00:59:55+00:00 Квітень 4th, 2016|Новини|