В США пенсіонерам та малозабезпеченим допоможуть підключитися до сонячної енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В США пенсіонерам та малозабезпеченим допоможуть підключитися до сонячної енергії

В США пенсіонерам та малозабезпеченим допоможуть підключитися до сонячної енергії

Сонячні панелі стають доступнішими для пенсіонерів та малозабезпечених громадян США завдяки зусиллям адміністрації президента Обами, про які оголосили днями в Білому домі.

Як передає Хайтек, суть програми в тому, щоб розбити вартість сонячних панелей на кілька невеликих часток, які будуть розподілені між жителями квартиронаймачами. Місцеві комунальні служби купуватимуть електрику, вироблену з сонячних променів, а потім розподілятимуть її між усіма учасниками, в залежності від часток.

Ця модель дозволяє малозабезпеченим громадянам, які не можуть самотужки оплатити установку сонячних панелей, зробити внесок у чисту енергію, з екологічних або фінансових міркувань.

«Ідея в тому, щоб всі отримали доступ до сонячної енергії, не тільки той, хто може домовитися з великими електростанціями, як це робить Google. Ми вважаємо, дуже важливо, щоб можливість доступу до сонячної енергії була у всіх», – сказав Адам Браунінг, виконавчий директор Vote Solar, адвокатської групи в Окланді.

Для того щоб підтримати цю ініціативу, Міністерство енергетики США виділить десяткам місцевих громад по $ 100 000 у вигляді дотацій та технічної допомоги на установку сонячних батарей, повідомляє Білий дім.

Крім цього, в 36 штатах діє додаткове фінансування сонячних проектів – понад 120 житлових управлінь, сільських електричних кооперативів, електрокомпаній і громадських організацій тільки на цьому тижні зобов’язалися інвестувати в цілому $287 млн. і побудувати нові станції на 280 МВт і більше.

Автор | 2016-07-27T20:45:25+00:00 Липень 27th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.