Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В США пенсіонерам та малозабезпеченим допоможуть підключитися до сонячної енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В США пенсіонерам та малозабезпеченим допоможуть підключитися до сонячної енергії

В США пенсіонерам та малозабезпеченим допоможуть підключитися до сонячної енергії

Сонячні панелі стають доступнішими для пенсіонерів та малозабезпечених громадян США завдяки зусиллям адміністрації президента Обами, про які оголосили днями в Білому домі.

Як передає Хайтек, суть програми в тому, щоб розбити вартість сонячних панелей на кілька невеликих часток, які будуть розподілені між жителями квартиронаймачами. Місцеві комунальні служби купуватимуть електрику, вироблену з сонячних променів, а потім розподілятимуть її між усіма учасниками, в залежності від часток.

Ця модель дозволяє малозабезпеченим громадянам, які не можуть самотужки оплатити установку сонячних панелей, зробити внесок у чисту енергію, з екологічних або фінансових міркувань.

«Ідея в тому, щоб всі отримали доступ до сонячної енергії, не тільки той, хто може домовитися з великими електростанціями, як це робить Google. Ми вважаємо, дуже важливо, щоб можливість доступу до сонячної енергії була у всіх», – сказав Адам Браунінг, виконавчий директор Vote Solar, адвокатської групи в Окланді.

Для того щоб підтримати цю ініціативу, Міністерство енергетики США виділить десяткам місцевих громад по $ 100 000 у вигляді дотацій та технічної допомоги на установку сонячних батарей, повідомляє Білий дім.

Крім цього, в 36 штатах діє додаткове фінансування сонячних проектів – понад 120 житлових управлінь, сільських електричних кооперативів, електрокомпаній і громадських організацій тільки на цьому тижні зобов’язалися інвестувати в цілому $287 млн. і побудувати нові станції на 280 МВт і більше.

Автор | 2016-07-27T20:45:25+00:00 Липень 27th, 2016|Новини|