В США будують місто, що повністю живитиметься сонячною енергією

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В США будують місто, що повністю живитиметься сонячною енергією

В США будують місто, що повністю живитиметься сонячною енергією

На південному заході Флориди почалося будівництво міста, енергоспоживання якого буде повністю забезпечуватися за рахунок сонячної енергії.

Реалізація проекту Babcock Ranch розрахована на 25 років. Місто можна порівняти за розмірами з Манхеттеном. Воно вміщатиме 19500 будинків і 560 тисяч кв. метрів торгових площ. Населення Бабкок Ранч складе 50 тисяч чоловік.

В США будують місто, що повністю живитиметься сонячною енергією

В США будують місто, що повністю живитиметься сонячною енергією

Забезпечувати електроенергією буде одна з найбільших в країні установок сонячних батарей площею 160 гектарів і потужністю 75 мегават. Будівництво системи загальною вартістю 300 мільйонів доларів почалося ще в жовтні, щоб до кінця року підключити її до електромережі.

В США будують місто, що повністю живитиметься сонячною енергією

В США будують місто, що повністю живитиметься сонячною енергією

Розвитком території займається девелоперська компанія Kitson & Partners, яка отримала в своє управління майже 300 кв. км землі. Щоправда, під забудову відведена лише п’ята частина. Територія міста буде забудовуватися «активними» будинками, що виробляють енергії більше, ніж споживатимуть. Також з’явиться система комплексного управління водними ресурсами, точки доступу високошвидкісного Інтернету, системи короткострокової оренди велосипедів і машин, які будуть працювати на електриці.

Першу фазу будівництва, в рамках якої побудують 1100 будинків, планується завершити вже до наступного року.

Автор | 2016-10-20T00:59:34+00:00 Травень 9th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.