Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Лос-Анджелесі запустять найбільшу акумуляторну батарею від вітрових електростацій до 2021-го року

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Лос-Анджелесі запустять найбільшу акумуляторну батарею від вітрових електростацій до 2021-го року

В Лос-Анджелесі запустять найбільшу акумуляторну батарею від вітрових електростацій до 2021-го року

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Влада Лос-Анджелеса (США) розраховує до 2021 року привести в дію найпотужнішу в світі акумуляторну батарею. Про це повідомляє видання Scientific American, передає УНІАН.

Батарея буде являти собою масив з 18 тисяч літій-іонних акумуляторів, здатних віддавати сто мегават-годин електроенергії протягом чотирьох годин. Її зведення планується в Лонг-Біч на південь від Лос-Анджелеса. Основним джерелом енергії для акумуляторів стануть вітряні електростанції, що працюють в нічний час. Творцями гігантської батареї є американські компанії Southern California Edison і AES. Акумулятор повинен знизити пікове навантаження на газові електростанції Лос-Анджелеса, що припадає на другу половину дня.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-07-13T14:58:18+00:00 Липень 13th, 2016|Новини|