Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Лондоні встановили першу зупинку з прозорими сонячними панелями

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Лондоні встановили першу зупинку з прозорими сонячними панелями

В Лондоні встановили першу зупинку з прозорими сонячними панелями

У столиці Великобританії з’явилася перша скляна автобусна зупинка, яка не тільки створює відмінне укриття, але і виробляє електрику за допомогою сонячних панелей, передає Solarpanels. Компанії Polysolar і Canary Wharf Group представили перший подібний проект в Лондоні в рамках церемонії за участю кандидата від Партії зелених Сіана Беррі.

Зовнішня поверхня зупинки повністю покрита інноваційними прозорим фотогальванічним склом. Зупинка здатна генерувати потужність 2000 кВт/годин на рік, що еквівалентно кількості електроенергії, необхідної для роботи середнього лондонського будинку. Зупинка знаходиться в діловому кварталі Канері-Уорф і була спільно розроблена компанією Polysolar у співпраці з постачальником вуличних меблів і елементів озеленення Marshalls. Ця сучасна автобусна зупинка доводить, що міська інфраструктура може бути не тільки функціональною, але красивою і інноваційною. Дах виготовлений у вигляді крил метелика, що дозволяє ефективно відводити дощову воду.

В Лондоні встановили першу зупинку з прозорими сонячними панелями

Також все скло, яке покриває легкий каркас, затемнене, щоб зменшити відблиски від сонячного світла, але при цьому прозорі фотоелектричні панелі можуть генерувати чисту енергію навіть в умовах низького освітлення або розсіяного світла. Одержувана електрика буде використовуватися для роботи «розумних» вивісок та інших об’єктів, що знаходяться поруч.

В Лондоні встановили першу зупинку з прозорими сонячними панелями

«Сонячна автобусна зупинка не тільки демонструє функціональність, продуктивність і естетику нашого фотогальванічного скла, але є важливим нововведенням. Використовуючи наше фотоелектричне скло у всій транспортній галузі Лондона, наприклад на автобусних зупинках, для електричної зарядки навісів, освітлення тротуарів і велосипедних парків, можна значно вплинути на кількість викидів в місті без шкоди для середовища, архітектури або бюджету, – вважає Хеміш Уотсон, засновник і генеральний директор компанії Polysolar».

В Лондоні встановили першу зупинку з прозорими сонячними панелями

Автор | 2016-10-20T00:59:46+00:00 Квітень 12th, 2016|Новини|