В Лондоні встановили першу зупинку з прозорими сонячними панелями

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Лондоні встановили першу зупинку з прозорими сонячними панелями

В Лондоні встановили першу зупинку з прозорими сонячними панелями

У столиці Великобританії з’явилася перша скляна автобусна зупинка, яка не тільки створює відмінне укриття, але і виробляє електрику за допомогою сонячних панелей, передає Solarpanels. Компанії Polysolar і Canary Wharf Group представили перший подібний проект в Лондоні в рамках церемонії за участю кандидата від Партії зелених Сіана Беррі.

Зовнішня поверхня зупинки повністю покрита інноваційними прозорим фотогальванічним склом. Зупинка здатна генерувати потужність 2000 кВт/годин на рік, що еквівалентно кількості електроенергії, необхідної для роботи середнього лондонського будинку. Зупинка знаходиться в діловому кварталі Канері-Уорф і була спільно розроблена компанією Polysolar у співпраці з постачальником вуличних меблів і елементів озеленення Marshalls. Ця сучасна автобусна зупинка доводить, що міська інфраструктура може бути не тільки функціональною, але красивою і інноваційною. Дах виготовлений у вигляді крил метелика, що дозволяє ефективно відводити дощову воду.

В Лондоні встановили першу зупинку з прозорими сонячними панелями

Також все скло, яке покриває легкий каркас, затемнене, щоб зменшити відблиски від сонячного світла, але при цьому прозорі фотоелектричні панелі можуть генерувати чисту енергію навіть в умовах низького освітлення або розсіяного світла. Одержувана електрика буде використовуватися для роботи «розумних» вивісок та інших об’єктів, що знаходяться поруч.

В Лондоні встановили першу зупинку з прозорими сонячними панелями

«Сонячна автобусна зупинка не тільки демонструє функціональність, продуктивність і естетику нашого фотогальванічного скла, але є важливим нововведенням. Використовуючи наше фотоелектричне скло у всій транспортній галузі Лондона, наприклад на автобусних зупинках, для електричної зарядки навісів, освітлення тротуарів і велосипедних парків, можна значно вплинути на кількість викидів в місті без шкоди для середовища, архітектури або бюджету, – вважає Хеміш Уотсон, засновник і генеральний директор компанії Polysolar».

В Лондоні встановили першу зупинку з прозорими сонячними панелями

Автор | 2016-10-20T00:59:46+00:00 Квітень 12th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.