Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.В Києві запрацювала перша служба таксі на електромобілях

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Києві запрацювала перша служба таксі на електромобілях

В Києві запрацювала перша служба таксі на електромобілях

У столиці почала функціонувати перша служба еко-таксі на електромобілях – Оксі-таксі. Уже в п’ятницю, 22 квітня, на дороги Києва вийшло 12 електромобілів Nissan Leaf в фірмовій лівреї.

Як стверджують в компанії Oxygen Group, до кінця року розмір автопарку, що на 100% складається з електрокарів, буде збільшений до декількох сотень. Водії Оксі-таксі (від слова «oxygen» – кисень) пройшли серйозний відбір і готові показати сервіс, якого жителі Києва ще не бачили.

В Києві запрацювала перша служба таксі на електромобілях

За словами представників компанії Oxygen Group, запуск служби екологічного електротаксі навіть з точки зору стандартів обслуговування поставить Київ в один ряд з такими містами, як Токіо та Осло.

В Києві запрацювала перша служба таксі на електромобілях

В Києві запрацювала перша служба таксі на електромобілях

Що стосується вартості проїзду в таксі, то вона не буде дешевшою, ніж звичайно.

«Те, що ми економимо на паливі, ми інвестуємо в сервіс», –відзначили в компанії Oxygen Group.

В Києві запрацювала перша служба таксі на електромобілях

В Києві запрацювала перша служба таксі на електромобілях

Автор | 2016-10-20T00:59:38+00:00 Квітень 26th, 2016|Новини|