В Китаї запустили сонячно-термальну електростанцію потужністю 10 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Китаї запустили сонячно-термальну електростанцію потужністю 10 МВт

В Китаї запустили сонячно-термальну електростанцію потужністю 10 МВт

Днями в Китаї підключили до енергомережі першу в Азії сонячно-термальну електростанцію. Вона почне роботу 2 січня, забезпечуючи електроенергією 30 тис. будинків.

Потужність електростанції – близько 10 МВт, проте в майбутньому її планують збільшити до 300 МВт. Сонячно-термальна електростанція працює за допомогою великої кількості дзеркал, що концентрують сонячне світло на вежі – нагрівальному елементі, який доводить рідкий флюїд всередині вежі (розплавлену сіль) до потрібної температури.

Після цього гаряча сіль потрапляє в резервуар із водою і перетворює її на пару, яка потім обертає турбіни. Завдяки цьому електроенергію можна виробляти цілодобово.

Перша електростанція, що працює за таким самим принципом, була запущена в Неваді (США) в 2015-му році.

Автор | 2017-01-09T00:19:53+00:00 Грудень 31st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.