В Івано-Франківську здали в оренду дах адмінбудівлі для розміщення сонячних батарей

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Івано-Франківську здали в оренду дах адмінбудівлі для розміщення сонячних батарей

В Івано-Франківську здали в оренду дах адмінбудівлі для розміщення сонячних батарей

В Івано-Франківську на даху адмінбудівлі по вулиці Галицькій, 22 почали встановлювати сонячні панелі.

Обласний центр має вирішив здати в оренду 396 кв. м покрівлі для розміщення та експлуатації сонячної електростанції.

Як зазначають у міськвиконкомі, максимальний термін оренди становить 2 роки 11 місяців, а вартість об’єкта оренди – 502 480 грн.

Наразі приміщення орендує товариству з обмеженою відповідальністю “Скайфол Енерджі”, яке зареєстроване в Івано- Франківську.

21 жовтня міська рада надала дозвіл ТОВ “Скайфол Енерджі” на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі площею 0,9853 га на вулиці Ботанічній, 2. У рішенні йдеться, що земля буде використана для розміщення, експлуатації та обслуговування електростанції з використанням енергії сонця (об’єкт альтернативної енергетики).

Автор | 2017-01-08T14:46:34+00:00 Грудень 6th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.