Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Івано-Франківську встановили на даху багатоповерхівки сонячну електростанцію потужністю 60 кВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Івано-Франківську встановили на даху багатоповерхівки сонячну електростанцію потужністю 60 кВт

В Івано-Франківську встановили на даху багатоповерхівки сонячну електростанцію потужністю 60 кВт

У центрі Івано-Франківська на даху багатоповерхового будинку ТРК “ВЕЖА” встановили сонячну електростанцію.

Проект реалізує компанія “Екотехнік Ураїна Груп” на замовлення ТОВ “Скайфол Енерджі”.

«Для зведення СЕС було використано монокристалічний модуль JA Solar потужністю 265 Вт, – зазначають на підприємстві. – Згенерована 229 модулями електроенергія подаватиметься у загальну мережу за допомогою інверторів HUAWEI SUN2000-33KTL та SUN2000-23KTL».

Передбачається, що сонячна електростанція на даху багатоповерхового будинку ТРК “ВЕЖА” дозволить щорічно генерувати 62 300 кВт-годин електроенергії, яку планують продавати за “зеленим” тарифом.

Автор | 2017-01-08T16:59:56+00:00 Грудень 19th, 2016|Новини|