В Івано-Франківську встановили на даху багатоповерхівки сонячну електростанцію потужністю 60 кВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Івано-Франківську встановили на даху багатоповерхівки сонячну електростанцію потужністю 60 кВт

В Івано-Франківську встановили на даху багатоповерхівки сонячну електростанцію потужністю 60 кВт

У центрі Івано-Франківська на даху багатоповерхового будинку ТРК “ВЕЖА” встановили сонячну електростанцію.

Проект реалізує компанія “Екотехнік Ураїна Груп” на замовлення ТОВ “Скайфол Енерджі”.

«Для зведення СЕС було використано монокристалічний модуль JA Solar потужністю 265 Вт, – зазначають на підприємстві. – Згенерована 229 модулями електроенергія подаватиметься у загальну мережу за допомогою інверторів HUAWEI SUN2000-33KTL та SUN2000-23KTL».

Передбачається, що сонячна електростанція на даху багатоповерхового будинку ТРК “ВЕЖА” дозволить щорічно генерувати 62 300 кВт-годин електроенергії, яку планують продавати за “зеленим” тарифом.

Автор | 2017-01-08T16:59:56+00:00 Грудень 19th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.