В Івано-Франківську встановлять світлофор на сонячних батареях

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Івано-Франківську встановлять світлофор на сонячних батареях

В Івано-Франківську встановлять світлофор на сонячних батареях

Новий проект з модернізації освітлення центру Франківська дозволить покращити освітлення 23 вулиць міста. Планується реконструювання зовнішнього освітлення території навчальних закладів та оснащення світлофорів сонячними батареями. Перший такий світлофор незабаром з’явиться на перехресті вул. Стуса – вул. Миколайчука.

Проект «Вуличне освітлення в Івано-Франківську» фінансується за рахунок кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), та коштів міського бюджету. Згідно з проектом, щорічно споживання електричної енергії КП «Івано-Франківськміськсвітло» зменшуватиметься на 477,8 тис. кВт/год., що дозволить зекономити приблизно 358,363 тис. грн. У І кварталі цього року вже вдалось заощадити 134 тис. грн. Завдяки реалізації проекту вперше за останніх 30 років реконструйовано освітлення території дитячих садків «Пізнайко» на вулиці Сахарова, 32 та в Угорниках, СШ №17 по Набережній ім. Стефаника, 16а, територію біля СШ №25 на вулиці 24 Серпня, 13 та біля СШ №8 по вулиці Коломийській, 9.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків особисто перевірив результат впровадження проекту на території садка «Пізнайко»:

«Належне освітлення – це не лише частина благоустрою, але, передусім, безпека мешканців нашого міста. Перевага і в тому, що ми енергетично модернізуємо мережі, замінюємо лампи розжарювання на більш ощадні носії, – поділився підсумками проекту Руслан Марцінків».

В Івано-Франківську встановлять світлофор на сонячних батареях

В Івано-Франківську встановлять світлофор на сонячних батареях

В LED світильниках відсутні ртуть, фосфор і не випромінюється ультрафіолет, що виключає викиди та забруднення навколишнього середовища. Світлодіодні лампи надійні та пожежобезпечні, працюють безшумно і не потребують постійного догляду, мають підвищену механічну міцність і вібростійкість, не чутливі до низьких температур, не потребують спеціальної утилізації.

У травні-червні 2016 року планують реконструкцію мереж зовнішнього освітлення у скверах Івано-Франківського національного медичного університету та на площі Адама Міцкевича із застосуванням парково-декоративних опор та світлодіодних світильників, виготовлених ПАТ «Івано-Франківський завод «Промприлад».

 

Джерело: есоtown.com.ua

Автор | 2016-10-20T00:59:39+00:00 Квітень 21st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.