Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Івано-Франківську студенти-ентузіасти відкрили «сонячну» лавку

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Івано-Франківську студенти-ентузіасти відкрили «сонячну» лавку

В Івано-Франківську студенти-ентузіасти відкрили «сонячну» лавку

Студенти-ентузіасти з Івано-Франківська на Вічевому майдані спорудили сонячну панель у лавці, від якої можна підзарядити свої ґаджети, пише Галицький кореспондент.

Команда ініціаторів проекту «UPPY» вирішила облаштувати в громадському просторі місце, де можна підзарядити мобільні телефони. Для цього обрали вже відому концепцію сонячної батареї та акумулятора.

«Ми отримали дозвіл у міської влади на реалізацію проекту, отримали фінансування від платформи «Тепле місто» та взялися за реалізацію проекту», – розповів один із авторів сонячної лавки Андрій Кулик, студент юридичного коледжу.

Хлопці продумали заходи безпеки, тому сама сонячна панель захищена товстим органічним склом, а USB-роз’єми можна дуже швидко замінити.

«Також ми розмістили акумулятор, який дає змогу підзаряджати девайси навіть вночі», – запевнив Андрій.

На жаль, потужності «сонячної» лавки вистачає на підзарядку лише двох ґаджетів одночасно. Проте, в планах є збільшення кількості таких місць, де можна поновити заряд батареї.

Автор | 2016-08-21T22:18:12+00:00 Серпень 21st, 2016|Новини|