В Івано-Франківську студенти-ентузіасти відкрили «сонячну» лавку

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Івано-Франківську студенти-ентузіасти відкрили «сонячну» лавку

В Івано-Франківську студенти-ентузіасти відкрили «сонячну» лавку

Студенти-ентузіасти з Івано-Франківська на Вічевому майдані спорудили сонячну панель у лавці, від якої можна підзарядити свої ґаджети, пише Галицький кореспондент.

Команда ініціаторів проекту «UPPY» вирішила облаштувати в громадському просторі місце, де можна підзарядити мобільні телефони. Для цього обрали вже відому концепцію сонячної батареї та акумулятора.

«Ми отримали дозвіл у міської влади на реалізацію проекту, отримали фінансування від платформи «Тепле місто» та взялися за реалізацію проекту», – розповів один із авторів сонячної лавки Андрій Кулик, студент юридичного коледжу.

Хлопці продумали заходи безпеки, тому сама сонячна панель захищена товстим органічним склом, а USB-роз’єми можна дуже швидко замінити.

«Також ми розмістили акумулятор, який дає змогу підзаряджати девайси навіть вночі», – запевнив Андрій.

На жаль, потужності «сонячної» лавки вистачає на підзарядку лише двох ґаджетів одночасно. Проте, в планах є збільшення кількості таких місць, де можна поновити заряд батареї.

Автор | 2016-08-21T22:18:12+00:00 Серпень 21st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.