В Ісландії пробурять 5-кілометрову свердловину для геотермальної станції

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Ісландії пробурять 5-кілометрову свердловину для геотермальної станції

В Ісландії пробурять 5-кілометрову свердловину для геотермальної станції

В Ісландії на території існуючої геотермальної електростанції Reykjanes пробурять свердловину глибиною 5 км. Таким чином фахівці сподіваються збільшити електричну потужність електростанції за рахунок збільшення кількості пари, що надходить і установки нового обладнання.

Особливістю нової свердловини є те, що вона буде найглибшою з тих, що використовуються геотермальними електростанціями. Представники компанії HS Orka з Ісландії, яка займається геотермальною розробкою, нещодавно підписали контракт на буріння свердловини глибиною приблизно 5 км. Нова високотемпературна свердловина буде пробурена на геотермальному полі електростанції Reykjanes, яка розташована на південному півострові Ісландії.

Компанія підписала контракт з Iceland Drilling, якій належить геотермальна електростанція Reykjanes. Згідно із заявою представників компанії HS Orka, вони будуть використовувати свою найбільшу бурову установку для даного проекту. Також в HS Orka сказали, що нова свердловина буде найглибшою з тих, що використовуються геотермальними електростанціями, а пар, що надходить з неї, матиме температуру близько 500 градусів Цельсія. Початок бурових робіт заплановано на другу половину цього року.

У HS Orka додали, що мета проекту полягає в демонстрації можливості освоєння глибоких геотермальних джерел з високою ентальпією з метою збільшення потужності існуючих геотермальних електростанцій. Представники HS Okra сказали, що вони будуть працювати зі своїми партнерами по проекту по розробці нової технології, яка потенційно буде використовувати перегріту пару, щоб збільшити потужність існуючої геотермальної електростанції Reykjanes.

Геотермальну електростанцію Reykjanes ввели в експлуатацію в 2006 році. На ній встановлено два енергоблоки по 50 МВт електричної потужності кожен. Зараз на електростанції в якості первинної пари використовується пару зі свердловин з температурою близько 290 °С. Максимальна глибина існуючих свердловин на даній електростанції – 2700 м.

Автор | 2016-06-04T14:25:17+00:00 Червень 4th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.