В Ірландії запрацювала перша сонячна електростанція, що забезпечуватиме електроенергією аеропорт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Ірландії запрацювала перша сонячна електростанція, що забезпечуватиме електроенергією аеропорт

В Ірландії запрацювала перша сонячна електростанція, що забезпечуватиме електроенергією аеропорт

В Ірландії збудували і відкрили першу найбільшу в країні наземну сонячну електростанцію.

Вона розташована в Антримі і займає площу в 30 акрів. Вартість проекту – понад 6,45 млн. євро. Геліостанція складається з 20 тисяч сонячних панелей і виробляє до 5 МВт і здатна забезпечити електроенергією близько 1200 будинків. Ще одне її завдання – забезпечити 27% енергетичних потреб міжнародного аеропорту неподалік Белфаста, до якої він безпосередньо підключений згідно 25-річного контракту, пише RTE.News.

Також завдяки сонячній електростанції вдасться зменшити викиди вуглецю в атмосферу на 2100 тонн на рік, що еквівалентно зняттю з доріг 469 автомобілів.

Будівництвом займалася місцева компанія Lightsource Renewable Energy, яка заявила, що тісно співпрацювала з екологами під час проектування парку, в якому буде жива огорожа, польові квіти і гнізда для кажанів і птахів. Десятки подібних сонячних ферм плануються Lightsource та іншими розробниками. Їх хочуть розташувати на північ і на південь від кордону.

В енергетичному управлінні Ірландії вважають, що сонячна енергія може стати важливою частиною розвитку відновлюваних джерел енергії в країні. За словами генерального директора компанії Джима Геннона, ефективність панелей поліпшується, а вартість виробництва знижується, тому великі масштабні проекти починають ставати життєздатними:

«Я думаю, у нас найнижчий рівень світла, ніж у тих місцях, де сонячна енергія вже стала популярною. Але підвищення ефективності технологій дозволить в певних масштабах, місцях і проектах зробити сонце важливою частиною відновлюваних джерел енергії».

В рамках завдань, поставлених ЄС, Ірландія повинна до 2020 року забезпечити свої потреби в електриці на 16% за рахунок відновлюваних джерел енергії, або буде оштрафована на великі суми.

За даними Асоціації ірландських фермерів, близько 6000 акрів землі в країні вже розглядаються різними компаніями під будівництво сонячних електростанцій. Також до проектів хочуть залучати і громади. Крім того, організація також закликала уряд внести ясність стосовно того, який рівень фінансової підтримки він має намір запропонувати сонячному сектору, що зможе допомогти йому стати більш життєздатним.

Автор | 2016-06-08T20:51:48+00:00 Червень 8th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.