Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Ірландії запрацювала перша сонячна електростанція, що забезпечуватиме електроенергією аеропорт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Ірландії запрацювала перша сонячна електростанція, що забезпечуватиме електроенергією аеропорт

В Ірландії запрацювала перша сонячна електростанція, що забезпечуватиме електроенергією аеропорт

В Ірландії збудували і відкрили першу найбільшу в країні наземну сонячну електростанцію.

Вона розташована в Антримі і займає площу в 30 акрів. Вартість проекту – понад 6,45 млн. євро. Геліостанція складається з 20 тисяч сонячних панелей і виробляє до 5 МВт і здатна забезпечити електроенергією близько 1200 будинків. Ще одне її завдання – забезпечити 27% енергетичних потреб міжнародного аеропорту неподалік Белфаста, до якої він безпосередньо підключений згідно 25-річного контракту, пише RTE.News.

Також завдяки сонячній електростанції вдасться зменшити викиди вуглецю в атмосферу на 2100 тонн на рік, що еквівалентно зняттю з доріг 469 автомобілів.

Будівництвом займалася місцева компанія Lightsource Renewable Energy, яка заявила, що тісно співпрацювала з екологами під час проектування парку, в якому буде жива огорожа, польові квіти і гнізда для кажанів і птахів. Десятки подібних сонячних ферм плануються Lightsource та іншими розробниками. Їх хочуть розташувати на північ і на південь від кордону.

В енергетичному управлінні Ірландії вважають, що сонячна енергія може стати важливою частиною розвитку відновлюваних джерел енергії в країні. За словами генерального директора компанії Джима Геннона, ефективність панелей поліпшується, а вартість виробництва знижується, тому великі масштабні проекти починають ставати життєздатними:

«Я думаю, у нас найнижчий рівень світла, ніж у тих місцях, де сонячна енергія вже стала популярною. Але підвищення ефективності технологій дозволить в певних масштабах, місцях і проектах зробити сонце важливою частиною відновлюваних джерел енергії».

В рамках завдань, поставлених ЄС, Ірландія повинна до 2020 року забезпечити свої потреби в електриці на 16% за рахунок відновлюваних джерел енергії, або буде оштрафована на великі суми.

За даними Асоціації ірландських фермерів, близько 6000 акрів землі в країні вже розглядаються різними компаніями під будівництво сонячних електростанцій. Також до проектів хочуть залучати і громади. Крім того, організація також закликала уряд внести ясність стосовно того, який рівень фінансової підтримки він має намір запропонувати сонячному сектору, що зможе допомогти йому стати більш життєздатним.

Автор | 2016-06-08T20:51:48+00:00 Червень 8th, 2016|Новини|