В інституті серцево-судинної хірургії ім.Амосова встановили сонячні колектори для нагріву води

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В інституті серцево-судинної хірургії ім.Амосова встановили сонячні колектори для нагріву води

В інституті серцево-судинної хірургії ім.Амосова встановили сонячні колектори для нагріву води

20 липня в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова відбулося введення в експлуатацію геліоустановки, що забезпечуватиме гарячою водою пацієнтів і медперсонал закладу. Використання сонячних колекторів дозволить зменшити витрати на комунальні послуги, пише Український медичний часопис.

Інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова став черговим закладом охорони здоров’я, що увійшов до загальнодержавного проекту «Сонячні лікарні», який провадить благодійний фонд «Здоров’я для всіх», і другою установою в системі закладів Національної академії медичних наук України, що поступово переходить на економічно вигідну форму господарювання.

Першою серед закладів НАМН України перехід на геліоенергетику здійснила ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска» НАМН України», де відповідні установки було підключено 1 липня. Також серед медичних закладів, які вже обладнані геліосистемами, — Гайворонська центральна районна лікарня Кіровоградської області, Чаплинська центральна районна лікарня Херсонської області та Центр первинної медико-санітарної допомоги с.Липці Харківського району Харківської області.

Проект реалізується в рамках Програми ООН щодо довкілля (ЮНЕП).

Автор | 2016-08-02T00:40:53+00:00 Серпень 2nd, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.