В інституті серцево-судинної хірургії ім.Амосова встановили сонячні колектори для нагріву води

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
В інституті серцево-судинної хірургії ім.Амосова встановили сонячні колектори для нагріву води

20 липня в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова відбулося введення в експлуатацію геліоустановки, що забезпечуватиме гарячою водою пацієнтів і медперсонал закладу. Використання сонячних колекторів дозволить зменшити витрати на комунальні послуги, пише Український медичний часопис.

Інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова став черговим закладом охорони здоров’я, що увійшов до загальнодержавного проекту «Сонячні лікарні», який провадить благодійний фонд «Здоров’я для всіх», і другою установою в системі закладів Національної академії медичних наук України, що поступово переходить на економічно вигідну форму господарювання.

Першою серед закладів НАМН України перехід на геліоенергетику здійснила ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска» НАМН України», де відповідні установки було підключено 1 липня. Також серед медичних закладів, які вже обладнані геліосистемами, — Гайворонська центральна районна лікарня Кіровоградської області, Чаплинська центральна районна лікарня Херсонської області та Центр первинної медико-санітарної допомоги с.Липці Харківського району Харківської області.

Проект реалізується в рамках Програми ООН щодо довкілля (ЮНЕП).

Leave a Reply