Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В інституті серцево-судинної хірургії ім.Амосова встановили сонячні колектори для нагріву води

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В інституті серцево-судинної хірургії ім.Амосова встановили сонячні колектори для нагріву води

В інституті серцево-судинної хірургії ім.Амосова встановили сонячні колектори для нагріву води

20 липня в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова відбулося введення в експлуатацію геліоустановки, що забезпечуватиме гарячою водою пацієнтів і медперсонал закладу. Використання сонячних колекторів дозволить зменшити витрати на комунальні послуги, пише Український медичний часопис.

Інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова став черговим закладом охорони здоров’я, що увійшов до загальнодержавного проекту «Сонячні лікарні», який провадить благодійний фонд «Здоров’я для всіх», і другою установою в системі закладів Національної академії медичних наук України, що поступово переходить на економічно вигідну форму господарювання.

Першою серед закладів НАМН України перехід на геліоенергетику здійснила ДУ «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска» НАМН України», де відповідні установки було підключено 1 липня. Також серед медичних закладів, які вже обладнані геліосистемами, — Гайворонська центральна районна лікарня Кіровоградської області, Чаплинська центральна районна лікарня Херсонської області та Центр первинної медико-санітарної допомоги с.Липці Харківського району Харківської області.

Проект реалізується в рамках Програми ООН щодо довкілля (ЮНЕП).

Автор | 2016-08-02T00:40:53+00:00 Серпень 2nd, 2016|Новини|