В Індії збудували найбільшу сонячну електростанцію потужністю 648 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Індії збудували найбільшу сонячну електростанцію потужністю 648 МВт

В Індії збудували найбільшу сонячну електростанцію потужністю 648 МВт

Влада Індії представила нову сонячну електростанцію Камутхі, побудовану всього за вісім місяців.

Її потужність становить 648 МВт. Запуск електростанції поставить Індію на третє місце по виробітку електроенергії з сонячного світла після Китаю і США. До 2022 року країна планує забезпечувати сонячною енергією 60 млн сімей, а до 2030 року отримувати вже 40% всієї електроенергії з поновлюваних джерел, скорочуючи тим самим викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Індія, яка входить в четвірку найбільших забруднювачів поряд з США, Китаєм і Росією, ратифікувала Паризьку угоду по клімату в жовтні 2016 року і докладає значних зусиль з розвитку альтернативної енергетики.

Як випливає з доповіді Bloomberg «Фінансування переходу Індії на чисту енергію», в період між 2013 і 2016 роками темп зростання потужності, яка забезпечується чистими джерелами енергії (за винятком великих ГЕС), склав 15%, в той час як аналогічний показник для вугільних ТЕЦ – 12,5%.

Однак, незважаючи на успіхи індійської чистої енергетики, викид парникових газів в країні збільшується: в 2015 році він зріс на 5,2%, в той час як загальний обсяг світових викидів залишився незмінним.

Найближчий сусід Індії КНР стала в цьому році світовим лідером в галузі: до кінця 2016 року в країні сонячними електростанціями буде вироблятись 43 мегават енергії.

Автор | 2016-12-06T20:10:48+00:00 Грудень 6th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.