Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Індії збудували найбільшу сонячну електростанцію потужністю 648 МВт

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Індії збудували найбільшу сонячну електростанцію потужністю 648 МВт

В Індії збудували найбільшу сонячну електростанцію потужністю 648 МВт

Влада Індії представила нову сонячну електростанцію Камутхі, побудовану всього за вісім місяців.

Її потужність становить 648 МВт. Запуск електростанції поставить Індію на третє місце по виробітку електроенергії з сонячного світла після Китаю і США. До 2022 року країна планує забезпечувати сонячною енергією 60 млн сімей, а до 2030 року отримувати вже 40% всієї електроенергії з поновлюваних джерел, скорочуючи тим самим викиди вуглекислого газу в атмосферу.

Індія, яка входить в четвірку найбільших забруднювачів поряд з США, Китаєм і Росією, ратифікувала Паризьку угоду по клімату в жовтні 2016 року і докладає значних зусиль з розвитку альтернативної енергетики.

Як випливає з доповіді Bloomberg «Фінансування переходу Індії на чисту енергію», в період між 2013 і 2016 роками темп зростання потужності, яка забезпечується чистими джерелами енергії (за винятком великих ГЕС), склав 15%, в той час як аналогічний показник для вугільних ТЕЦ – 12,5%.

Однак, незважаючи на успіхи індійської чистої енергетики, викид парникових газів в країні збільшується: в 2015 році він зріс на 5,2%, в той час як загальний обсяг світових викидів залишився незмінним.

Найближчий сусід Індії КНР стала в цьому році світовим лідером в галузі: до кінця 2016 року в країні сонячними електростанціями буде вироблятись 43 мегават енергії.

Автор | 2016-12-06T20:10:48+00:00 Грудень 6th, 2016|Новини|