Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Хмельницькому відкрили першу електрозаправку

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Хмельницькому відкрили першу електрозаправку

В Хмельницькому відкрили першу електрозаправку

В обласному центрі відкрили першу точку підзарядки для електромобілів. Вона знаходиться за адресою вул. Героїв Майдану, 10 біля кафе «Лемон».

«Електрокари – екологічно чистий транспорт. Більше того, власник електромобіля суттєво економить, адже не потрібно витрачатись на пальне. Електричний заряд автомобіля коштує лише 20 гривень», – каже представник Автоцентру «ЛИГА-ІІ» Ігор Галкін.

Вже найближчим часом обіцяють встановити ще кілька електрозаправок поблизу торгових центрів, ресторанів, готелів в Хмельницькому та Кам’янці-Подільському.

Автор | 2016-05-14T15:21:43+00:00 Травень 14th, 2016|Новини|