В Дубаї встановили рекордну кількість сонячних панелей

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Ще ніхто не оцінив статтю. Стань першим!)
Loading...
В Дубаї встановили рекордну кількість сонячних панелей на будинок

В Об’єднаних Арабських Еміратах встановили черговий рекорд. В Дубаї на даху будівлі Jebel Ali Power Station встановили найбільше число сонячних панелей серед всіх країн MENA (Близького Сходу і Північної Африки). Масив сонячних панелей потужністю 1,5 мегават виробляє електрику для потреб електричного та водного управління Дубая.

Одну з найбільших в світі сонячних електростанцій на даху особисто відкрив Саїд Мохаммед Аль Тайер, генеральний директор електричного та водного управління Дубая. Він підтримав ініціативу шейха Мухаммеда бін Рашида Аль Мактума, віце-президента, прем’єр-міністра ОАЕ і правителя Дубая, метою якого є перетворення цього емірату на світовий центр надсучасних «розумних» технологій.

Це дозволило б залучити спільноту до виробництва електрики з сонячної енергії, збереження навколишнього середовища і зниження викидів вуглекислого газу в країні. Крім того, такі великі проекти сприяють сталому розвитку «зеленої» економіки. Одна з урядових програм, яка носить назву Shams Dubai, дозволяє мешканцям емірату встановлювати фотоелектричні панелі на дахах будинків для вироблення електроенергії за рахунок сонця. Електроенергія використовується на місці, а надлишок експортується в мережі Електричного та водного управління Дубая.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Сонячні панелі на даху будинку в Дубаї
Сонячні панелі на даху будинку в Дубаї

Всього на даху водосховища встановлено 5,240 сонячних батарей загальною площею 23 000 квадратних метрів. Водосховище є найновітнішим і має найбільшу потужність, а також є кращим опріснювачем в ОАЕ. Отримана від сонячних панелей електрика буде використовуватися для задоволення енергетичних потреб Jebel Ali Power Station. Очікується, що тут буде генеруватися близько 2666 МВт/год чистої електроенергії на рік.

Завдяки цій геліостанції зменшаться викиди вуглекислого газу, вироблені різними операціями на Jebel Ali Power Station і знизить щорічне виробництво двоокису вуглецю приблизно на 1600 тонн. Надлишкова енергія буде експортуватися у внутрішні мережі живлення всього комплексу.

«Ми підтримуємо план Dubai Clean Energy Strategy 2050 по диверсифікації структури енергетики Дубая: отримувати 25% електрики від сонячної енергії, 7% від чистого вугілля, 7% від ядерної енергетики, а також 61% від природного газу до 2030 року. Поступово буде збільшуватися кількість чистих джерел енергії – до 75% до 2050 року, – зазначив Аль Тайер.

Потужність сонячного парку становитиме 5000 МВт до 2030 року, а також допоможе скоротити 6,5 мільйона тонн викидів вуглекислого газу на рік, підтримуючи «зелені» ініціативи і програми, здійснювані урядом з метою скорочення викидів вуглекислого газу.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Leave a Reply