Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.В Дубаї встановили рекордну кількість сонячних панелей

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Дубаї встановили рекордну кількість сонячних панелей

В Дубаї встановили рекордну кількість сонячних панелей

В Об’єднаних Арабських Еміратах встановили черговий рекорд. В Дубаї на даху будівлі Jebel Ali Power Station встановили найбільше число сонячних панелей серед всіх країн MENA (Близького Сходу і Північної Африки). Масив сонячних панелей потужністю 1,5 мегават виробляє електрику для потреб електричного та водного управління Дубая.

Одну з найбільших в світі сонячних електростанцій на даху особисто відкрив Саїд Мохаммед Аль Тайер, генеральний директор електричного та водного управління Дубая. Він підтримав ініціативу шейха Мухаммеда бін Рашида Аль Мактума, віце-президента, прем’єр-міністра ОАЕ і правителя Дубая, метою якого є перетворення цього емірату на світовий центр надсучасних «розумних» технологій.

Це дозволило б залучити спільноту до виробництва електрики з сонячної енергії, збереження навколишнього середовища і зниження викидів вуглекислого газу в країні. Крім того, такі великі проекти сприяють сталому розвитку «зеленої» економіки. Одна з урядових програм, яка носить назву Shams Dubai, дозволяє мешканцям емірату встановлювати фотоелектричні панелі на дахах будинків для вироблення електроенергії за рахунок сонця. Електроенергія використовується на місці, а надлишок експортується в мережі Електричного та водного управління Дубая.

Сонячні панелі на даху будинку в Дубаї

Сонячні панелі на даху будинку в Дубаї

Всього на даху водосховища встановлено 5,240 сонячних батарей загальною площею 23 000 квадратних метрів. Водосховище є найновітнішим і має найбільшу потужність, а також є кращим опріснювачем в ОАЕ. Отримана від сонячних панелей електрика буде використовуватися для задоволення енергетичних потреб Jebel Ali Power Station. Очікується, що тут буде генеруватися близько 2666 МВт/год чистої електроенергії на рік.

Завдяки цій геліостанції зменшаться викиди вуглекислого газу, вироблені різними операціями на Jebel Ali Power Station і знизить щорічне виробництво двоокису вуглецю приблизно на 1600 тонн. Надлишкова енергія буде експортуватися у внутрішні мережі живлення всього комплексу.

«Ми підтримуємо план Dubai Clean Energy Strategy 2050 по диверсифікації структури енергетики Дубая: отримувати 25% електрики від сонячної енергії, 7% від чистого вугілля, 7% від ядерної енергетики, а також 61% від природного газу до 2030 року. Поступово буде збільшуватися кількість чистих джерел енергії – до 75% до 2050 року, – зазначив Аль Тайер.

Потужність сонячного парку становитиме 5000 МВт до 2030 року, а також допоможе скоротити 6,5 мільйона тонн викидів вуглекислого газу на рік, підтримуючи «зелені» ініціативи і програми, здійснювані урядом з метою скорочення викидів вуглекислого газу.

Автор | 2016-10-20T00:59:49+00:00 Квітень 8th, 2016|Новини|