В Данії зафіксували рекордно низьку ціну на сонячну енергію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Данії зафіксували рекордно низьку ціну на сонячну енергію

В Данії зафіксували рекордно низьку ціну на сонячну енергію

Датська енергокомпанія Pure & Better Energy нещодавно встановила новий світовий рекорд за низькою вартістю сонячної енергії, продавши її за $18,1 за МВт*год.

Як передає Еcotechnica, у тендері на покупку 20 МВт*год брали участь данські та німецькі споживачі. Рекорд датської компанії свідчить про те, що навіть «не дуже південні» країни можуть конкурувати за вартістю чистої енергії з деякими регіонами з більш інтенсивної інсоляцією. Так, компанія SunEdison на аукціоні в Чилі запропонувала ціну $29,1 за мВт*год в серпні цього року, а потім нова ціна в $24,2 за мВт*год енергії стала наступним рекордом, поставленим в ОАЕ.

«Це абсолютна перемога для сонячних фотоелектричних електростанцій в нашому прагненні до повного переходу на відновлювані джерела, які є одночасно стійкими і доступними для всіх, – зазначив представник компанії Марк Аугустенборг Одум. – Ми прагнемо до вирішення проблеми зміни клімату та енергетичної незалежності за рахунок ВДЕ, створюючи більш світле майбутнє для всіх».

Датська Pure & Better Energy в 2017-му і 2018-му роках планує збудувати нові сонячні електростанції, використовуючи інвертори виробництва Huawei або Sungrow. Основними країнами, в яких окрім Данії розташовуються потужності компанії, є Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, а також Німеччина.

Автор | 2017-01-08T19:26:50+00:00 Грудень 30th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.