Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


В Чилі зафіксована рекордно низька ціна на сонячну енергію – вдвічі нижча за вугільну

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Чилі зафіксована рекордно низька ціна на сонячну енергію – вдвічі нижча за вугільну

В Чилі зафіксована рекордно низька ціна на сонячну енергію – вдвічі нижча за вугільну

Ціна сонячної енергії в Чилі вперше досягла рекордно низького рівня – $29,10 за 1 МВт*год. Це сталося на енергетичному аукціоні, що пройшов минулого тижня. Іспанський розробник Solarpack Corp Tecnologica виграв контракт з рекордно низькою ціною для сонячної енергії (навіть у глобальному масштабі), яка була майже в два рази нижчою від вартості вугільної енергії, що пропонувалась на тому ж аукціоні.

Нова низька ціна за «сонячну» електрику в Чилі б’є попередній рекорд, встановлений в травні цього року в Дубаї, де вартість генерації енергії від сонця неухильно знижується протягом декількох останніх років. Прогрес в області технологій сонячних батарей скоротив виробничі витрати, збиваючи ціни на більш низькі по всій галузі.

За словами генерального директора Solarpack Ініго Мало де Моліна, ціни на чилійському аукціоні є найнижчими для будь-яких видів електроенергії і демонструють зміцнення становища відновлюваних джерел енергії.

«Технології сонячної енергетики досить розвинулися, довівши, що вона є цілком конкурентоспроможною, – сказав він в інтерв’ю Bloomberg. – Ціни на виробництво електроенергії різко змінилися за останні роки. Зараз в Чилі найдешевшою є енергія сонця».

Ключовою складовою низької ціни є вартість сонячних батарей, яка постійно знижується. Середня ціна на спот-ринку знизилася на цьому тижні до 44,7 центів за ват для стандартних полікремнієвих панелей – це рекордно низький рівень для такого обладнання.

Важливим фактором є і розташування СЕС. Ідеальним місцем для цього є сонячна електростанція в пустелі Атакама на півночі Чилі. Ця територія розташована високо в Андах, близько до екватора і вважається одним із найбільш сонячних і сухих місць на Землі. Вона здатна генерувати більше електрики, ніж проекти в тих областях, які отримують менше сонячного світла.

Також уряд планує побудувати там нову інфраструктуру для підключення сонячної ферми до загальнонаціональної мережі. Такий намір є переконливою ознакою того, що поновлювані джерела можуть, в кінцевому рахунку, витіснити викопні види палива.

Минулий аукціон в Чилі став найбільшим за всю історію, де були укладені контракти на продаж електроенергії обсягом 12430 ГВт*год. на рік – це третина від необхідних потреб всієї країни. Середня ціна знизилася на 40 відсотків у порівнянні з аналогічними торгами в минулому році.

Виробники відновлюваної енергії виграли більше половини контрактів. В ході аукціону найнижча ціна на енергію вітру склала $38,10 за 1 МВт*год., енергія від електростанцій на природному газі продавалася по $47, на вугіллі – по $57, гідроелектроенергія пропонувалася по $60, а геотермальна – по $66 за МВт*год.

Результати торгів показали, що для Чилі настає нова ера. Міністр Пачеко офіційно оголосив, що країна вийшла з енергетичної кризи, і тепер цей сектор став “головним двигуном держави”.

Автор | 2016-09-03T11:36:47+00:00 Серпень 25th, 2016|Новини|