В Австралії побудують гібридну сонячно-вітряну електростанцію

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Австралії побудують гібридну сонячно-вітряну електростанцію

В Австралії побудують гібридну сонячно-вітряну електростанцію

Електростанція стане найбільшим гібридним «зеленим» об’єктом в південній півкулі, і буде складатися з 59 вітротурбін і майже 400 га сонячних батарей.

Реалізацією проекту займається ірландська компанія DP Energy , яка вперше оголосила про плани створення інтегрованого Парку відновлюваної енергії (Renewable Energy Park) у вересні 2014 року. Об’єкт збудують в 8 км від міста Port Augusta в Південній Австралії, знаменитого своїм потенціалом для «зеленої» енергетики.

Тепер після схвалення уряду основним завданням для проекту, який оцінюється в 680 млн дол., є залучення фінансування. Крім сонячних установок і вітротурбін гібридна електростанція буде включати систему зберігання енергії, або в формі перекачування за допомогою гідроустановки, або у вигляді батарей, що може додати до її початкової ціни.

У той же час, проект Port Augusta отримав значну підтримку серед місцевого населення, так як люди очікують створення нових робочих місць, на зміну тим, які були втрачені після закриття вугільної електростанції. Так, планується, що проект створить від 250 до 600 робочих місць в процесі розробки, а після запуску в експлуатацію – близько 20 місць з постійною зайнятістю.

Ще однією перевагою для місцевої економіки буде розвиток електромереж . За словами генерального директора DP Energy Саймона де П’єтро, за рахунок інтеграції різних технологій, Renewable Energy Park дозволить постачати електроенергію на ті ділянки, де вона потрібна найбільше. Це в свою чергу зніме навантаження на електромережу в періоди пікового споживання, і знизить залежність від дорогої пікової генерації.

Зазначений баланс досягається завдяки тому, що вітер – як енергетичний ресурс, в першу чергу виникає за рахунок різниці температур між сушею і морем – має тенденцію до пікового виробітку у вечірній час, що й відповідає піковому споживанню електроенергії протягом дня. Цей ефект посилюється влітку, коли різниця температур досягає найбільших показників, що також відповідає піковому енергоспоживанню в системі річного споживання.

Спільно з великомасштабною “сонячною” генерацією, яка має максимальну потужність виробітку в середині дня, гібридна станція є хорошим рішенням, що регулює загальний попит на електроенергію, підтримуючи при цьому електромережу, та знижує оптові ціни.

«Парк відновлюваної енергетики Port Augusta це новий вид відновлюваної генерації, який дозволить постачати споживачам правильну кількість енергії в правильний час, а також отримувати економічну вигоду, як на місцевому, так і на державному рівні», зазначив глава компанії-деволопера проекту DP Energy

Автор | 2016-08-13T00:06:21+00:00 Серпень 13th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.