В Астані працює 150 пунктів велопрокату на сонячній енергії

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » В Астані працює 150 пунктів велопрокату на сонячній енергії

В Астані працює 150 пунктів велопрокату на сонячній енергії

Як зазначає менеджер проекту “Аstanabike” Алмагуль Касимова, столичний велопарк на 1000 одиниць двоколісного транспорту відновив роботу 15 квітня.

Кожна станція використовує сонячну батарею і не вимагає зовнішніх комунікацій.

«Встановлення фірмових велосипедів на пунктах велопрокату передбачає промивку, очищення і безпосереднє «занурення» екологічно чистого транспорту на певне місце, – розповідає фахівець. – Станції прибираємо 1-2 рази в тиждень, дуже забруднені і поламані велосипеди забираємо на сервіс».

В залежності від потреб міста гнучка і сучасна система “Аstanabike” дозволяє вносити зміни у розташування мобільних станцій і кількість паркувальних місць на них.
Цьогоріч кожен користувач пунктів прокату “Аstanabike” буде отримувати смс-повідомлення з підтвердженням правильного встановлення велосипеда на станцію, зазначила Алмагуль Касимова.

Коли велосипед буде взято в експлуатацію, автоматично буде приходити смс про те, що розпочався прокат, а після повернення байку на місце – користувач отримає повідомлення про завершення прокату, – пояснює фахівець. – Деякі жителі та гості міста припарковують велосипеди неправильно: не чекають, коли на панелі зявиться напис: “Прокат закінчено, до побачення” і при цьому пролунає звуковий сигнал. Потім час біжить, у нас прокат показує, як не завершений – ми дзвонимо і запитуємо, чому велосипед не був припаркований.

В Астані працює 150 пунктів велопрокату на сонячній енергії

В Астані працює 150 пунктів велопрокату на сонячній енергії

Аби мінімізувати кількість таких випадків і була запущена смс-розсилка, каже Алмагуль Касимова.

Перші 30 хвилин оренди велосипеда безкоштовні. Змінюючи велосипеди на різних станціях, розташованих на відстані 300-500 метрів один від одного, можна використовувати велосипед практично безкоштовно.

Послуги велостанції можна оплатити через інтернет, мобільний банкінг (Halyk Bank) і мобільні додатки на базі Android і ІОЅ, де користувачі можуть переглядати завантаженість станцій та їх розташування.

У велосезоні 2015 року пунктами велопрокату “Аstanabike”скористалося більше 1800 осіб, які експлутували велосипеди понад 89 тис. разів і “накатали” більше 180 тис км.

Автор | 2016-10-20T00:59:39+00:00 Квітень 21st, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.