Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


США розробляють надвеликі і надпотужні вітряки

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » США розробляють надвеликі і надпотужні вітряки

США розробляють надвеликі і надпотужні вітряки

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Міністерство енергетики США доручило Сандійскім національним лабораторіям сконструювати плаваючі вітротурбіни, лопасті яких досягатимуть 200 метрів в діаметрі.

Найбільші вітряки, розмах лопастей яких досягає 80 метрів, розташовані в Японії (на відстані 20 кілометрів від АЕС «Фукусіма-2»). Вони генерують 7 мегават електроенергії.

У США ж зібралися будувати вітрогенератори на 50 мегават. Нову конструкцію оснастять спеціальними елементами, які дозволять без втрат «ловити» сильний морський вітер. Під час шквалів лопатки ротора будуть складатися в напрямку вітру, щоб знизити ризик поломки. На таку конструктивну задумку інженерів надихнули пальми. Під час урагану ці дерева здатні «закривати» свої крони і таким чином витримувати вітер швидкістю до 300 кілометрів на годину.

Успішна реалізація проекту дозволить поширити вітроенергетику в райони планети, які відрізняються підвищеним ризиком ураганів і тайфунів. Поки проект знаходиться в стадії розробки. Конкретних результатів слід очікувати до кінця 2020-х років, коли міністерство енергетики планує виробляти 20% електроенергії в країні за допомогою вітряних електростанцій.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-03-05T01:09:19+00:00 Березень 5th, 2016|Новини|