США розробляють надвеликі і надпотужні вітряки

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » США розробляють надвеликі і надпотужні вітряки

США розробляють надвеликі і надпотужні вітряки

Міністерство енергетики США доручило Сандійскім національним лабораторіям сконструювати плаваючі вітротурбіни, лопасті яких досягатимуть 200 метрів в діаметрі.

Найбільші вітряки, розмах лопастей яких досягає 80 метрів, розташовані в Японії (на відстані 20 кілометрів від АЕС «Фукусіма-2»). Вони генерують 7 мегават електроенергії.

У США ж зібралися будувати вітрогенератори на 50 мегават. Нову конструкцію оснастять спеціальними елементами, які дозволять без втрат «ловити» сильний морський вітер. Під час шквалів лопатки ротора будуть складатися в напрямку вітру, щоб знизити ризик поломки. На таку конструктивну задумку інженерів надихнули пальми. Під час урагану ці дерева здатні «закривати» свої крони і таким чином витримувати вітер швидкістю до 300 кілометрів на годину.

Успішна реалізація проекту дозволить поширити вітроенергетику в райони планети, які відрізняються підвищеним ризиком ураганів і тайфунів. Поки проект знаходиться в стадії розробки. Конкретних результатів слід очікувати до кінця 2020-х років, коли міністерство енергетики планує виробляти 20% електроенергії в країні за допомогою вітряних електростанцій.

Автор | 2016-03-05T01:09:19+00:00 Березень 5th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.