Вчені МІТ розробили надлегкі сонячні панелі, що видають до 6 Вт на грам ваги

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Вчені МІТ розробили надлегкі сонячні панелі, що видають до 6 Вт на грам ваги

Вчені МІТ розробили надлегкі сонячні панелі, що видають до 6 Вт на грам ваги

Уявіть собі настільки легкі та гнучкі сонячні батареї, що їх можна було б розмістити практично на будь-якій поверхні: на вашому капелюсі, смартфоні або аркуші паперу чи навіть на мильній бульбашці.

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту (МІТ) представили нещодавно найтонші і найлегші в світі та при цьому ефективні сонячні панелі.

Так, якщо взяти до уваги, що типовий сонячній модуль на основі кремнію видає до 15 Вт на кілограм ваги, то надлегка новинка МІТ показала результат ефективності у 6 Вт на грам – приблизно в 400 разів вище, повідомляє News.MIT.edu.

Хоча науковці й зауважують, що комерціалізація випуску такої батареї може зайняти роки. Проте новинка демонструє абсолютно новий підхід до створення сонячних батарей, які допоможуть перейти на наступний етап живлення портативних електронних пристроїв.

Надтонка сонячна панель створюється в ході єдиного процесу, який об’єднує етапи формування сонячних модулів на підкладці і покриття готового виробу захисним шаром. Основою такої панелі є пластик під назвою парилен – доступний матеріал, що широко використовується для захисту друкованих плат від впливу навколишнього середовища. В якості основного світлопоглинаючого шару застосовується органічний матеріал під назвою DBP.

Весь процес створення надлегкої мікро-панелі відбувався у вакуумній камері при кімнатній температурі і без використання будь-яких шкідливих розчинників, на відміну від традиційного виробництва сонячних панелей, яке вимагає високих температур і використання агресивних хімічних речовин. Готову сонячну панель науковці МІТ отримували в процесі «вирощування» осадженням парів при кімнатній температурі.

Джерело: ecotown.com.ua

Автор | 2016-02-29T12:18:12+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|

Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Компанія SmartEco – лідер на ринку сонячної енергетики Рівного. Ми першими в регіоні почали професійно займатись встановленням сонячних електростанцій для приватних господарств та бізнесу. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати якісне обладнання провідних світових брендів за приємними цінами: сонячні панелі, інвертори та готові рішення. А ще ми любимо свою справу, чудово знаємось на ній і можемо задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта.У нас продається лише сертифіковане та перевірене в роботі обладнання. Ви можете обрати обладнання самотужки або отримати вичерпну консультацію в кваліфікованого спеціаліста. Для підбору оптимального рішення наші досвідчені фахівці ретельно вивчають об`єкт: рівень сонячної інсоляції, споживання електроенергії, особливості конструкції даху.Компанія SmartEco реалізує проекти різної складності протягом найкоротших термінів.Багаторічний досвід встановлення та запуску сонячних електростанцій допоможе підібрати найоптимальніше технічне рішення саме під ваш проект. Також ми розробили лінійку готових рішень, які підійдуть для найбільш типових випадків. Основним напрямком роботи компанії сьогодні є підключення сонячних електростанцій під «зелений» тариф.

Сонячні електростанції у Рівному – це СмартЕко!

У нас Ви отримаєте:
- Найкращі ціни в регіоні;
- Професійний підхід;
- Сертифіковане обладнання від провідних брендів;
- Гарантію до 25 років на обладнання;
- 2 роки гарантії на монтажні роботи;
- Якісне сервісне обслуговування;
- Страхування Вашої сонячної електростанції;
- І ще багато приємних бонусів.