Вітаємо Вас на сайті SmartEco!

Ми дуже раді тому, що Ви цікавитесь майбутнім нашої планети! Ми прагнемо надати Вам актуальну інформацію про альтернативну енергетику, поновлювані джерела енергії, новітні технології і рішення в галузі відновлюваної енергетики. Наша мета - допомогти Вам зробити правильний вибір, знайти ефективне рішення в галузі альтернативної енергетики! На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про електропостачання, теплопостачання, енергозбереження з використанням альтернативних, поновлюваних, екологічно чистих джерел енергії, таких як сонячні панелі, вітрогенератори, геліосистеми. Залежно від обраної Вами технології отримання енергії, альтернативні джерела можна розділити на сонячні, вітряні, геотермальні, гідроенергетичні та такі, в яких застосовані технології отримання біо палива. Основними типовими рішеннями в даній галузі є: вітро-сонячні системи (комбіновані або окремі системи сонячних панелей і вітрогенераторів), сонячні колектори або, геліосистеми, теплові насоси та багато іншого.

Що ми пропонуємо (коротко):

SmartEco пропонує проектування, продаж, монтаж та інтеграцію, пуско-наладку систем альтернативного енергозабезпечення, таких як сонячні батареї, геліосистеми, системи опалення без газу, відеоспостереження, систем розумний дім та мультирум в м.Рівне, Рівненській області, та в межах України.


Вчені МІТ розробили надлегкі сонячні панелі, що видають до 6 Вт на грам ваги

СмартЕко » Новини в галузі » Новини » Вчені МІТ розробили надлегкі сонячні панелі, що видають до 6 Вт на грам ваги

Вчені МІТ розробили надлегкі сонячні панелі, що видають до 6 Вт на грам ваги

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Уявіть собі настільки легкі та гнучкі сонячні батареї, що їх можна було б розмістити практично на будь-якій поверхні: на вашому капелюсі, смартфоні або аркуші паперу чи навіть на мильній бульбашці.

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту (МІТ) представили нещодавно найтонші і найлегші в світі та при цьому ефективні сонячні панелі.

Так, якщо взяти до уваги, що типовий сонячній модуль на основі кремнію видає до 15 Вт на кілограм ваги, то надлегка новинка МІТ показала результат ефективності у 6 Вт на грам – приблизно в 400 разів вище, повідомляє News.MIT.edu.

Хоча науковці й зауважують, що комерціалізація випуску такої батареї може зайняти роки. Проте новинка демонструє абсолютно новий підхід до створення сонячних батарей, які допоможуть перейти на наступний етап живлення портативних електронних пристроїв.

Надтонка сонячна панель створюється в ході єдиного процесу, який об’єднує етапи формування сонячних модулів на підкладці і покриття готового виробу захисним шаром. Основою такої панелі є пластик під назвою парилен – доступний матеріал, що широко використовується для захисту друкованих плат від впливу навколишнього середовища. В якості основного світлопоглинаючого шару застосовується органічний матеріал під назвою DBP.

Весь процес створення надлегкої мікро-панелі відбувався у вакуумній камері при кімнатній температурі і без використання будь-яких шкідливих розчинників, на відміну від традиційного виробництва сонячних панелей, яке вимагає високих температур і використання агресивних хімічних речовин. Готову сонячну панель науковці МІТ отримували в процесі «вирощування» осадженням парів при кімнатній температурі.

Джерело: ecotown.com.ua

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Автор | 2016-02-29T12:18:12+00:00 Лютий 29th, 2016|Новини|